2737
2734

او به حرف هایتان گوش می دهد

تحقیقات نشان داده است که خانم ها نسبت به آقایان بیشتر حرف همسرشان را گوش می دهند . آقایان نه تنها حرف شما را گوش می دهند همچنین در عمل نیز به شما عشقشان را ثابت می کنند وتوجه زیادی به شما می کنند و اگر این مورد را در همسرتان مشاهده کردید ، می توانید درک کنید که همسرتان مراقب شماست و توجه زیادی به شما می کند

او نزد شما آسیب پذیریش را نشان می دهد 

مردان در نشان دادن رفتارهایی که نسبت به نظر بقیه یک ضعف باشد، بطور کلی ذاتا محتاط هستند . آنها احساس می کنند که همیشه باید پر قدرت جلوه داده شوند .
اما زمانیکه آقایان در رابطه عاشقانه هستند شروع به رها کردن این عادت می گذارند و احساسات واقعی خود را نشان می دهند . درک آسیب پذیر بودن آقایان کمی طول می کشد و اگر او برای شما کاری کرد که نشان دهنده عشق اوست می تواند در شما باعث اعتماد به نفس شود که شوهرتان عاشق شماست
زندگی فقط اونجاش که شخصیتمون از باب اسفنجی به اختاپوس تغییر کرد😐😂
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام خوبی.  میگم از رها خبر داری؟🥺🥺 دیگه واقعا نگرانش شدم  نیستش یهویی رفته بی خبر

سلام آبجی زهرا نه به خدا خبری ازش ندارم خودمم نگرانشم فقط روز تولدم اومد یه تبریک گفت و رفت 

2742
سلام آبجی زهرا نه به خدا خبری ازش ندارم خودمم نگرانشم فقط روز تولدم اومد یه تبریک گفت و رفت 

بخدا بغضم گرفته دلتنگشم دیوونه گذاشت رفت🥺🥺🤦‍♀️

خدایا ما دیابت نداريما یذره اتفاقات شیرین برامون رقم بزن🤪😅😅
بخدا بغضم گرفته دلتنگشم دیوونه گذاشت رفت🥺🥺🤦‍♀️

آره بی معرفت حالا بازم بهش پیام میدم میگم بیا دورمون ننداز

2738
8 اردیبهشت آخرین باری بود که باهاش صحبت کردم

عه پس تازگیا اومده 

پس چرا خبری ازمون نگرفت یا از خودش خبر نداده🥺

نمیدونم شایدم اومده بود من یادم رفته 

عه پس تازگیا اومده  پس چرا خبری ازمون نگرفت یا از خودش خبر نداده🥺 نمیدونم شایدم اومده بود من ...

نمیدونم بنده خدا از وقتی پاش شکست یکم دپرس شده بود حالا قرار بود به زودی گچ پاهاشو باز کنه . به هر حال انشاالله خوش باشه🙏

نمیدونم بنده خدا از وقتی پاش شکست یکم دپرس شده بود حالا قرار بود به زودی گچ پاهاشو باز کنه . به هر ح ...

هعیی..

آره ایشالا که هرکجا هست شاد و سلامت باشه

2706