2733
2734
من ماه دیگه سالگرد عقدمون هس 

توام سعی کن حتی شده ب زور ازش ی کیک بخر ی ژله درست کن. ک باهات صمیمی تر ش

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   

هروقت خسته شدی بگو نفرستم دیگ خخخ من میخام ازاون حال هوا دربیارم 

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توام سعی کن حتی شده ب زور ازش ی کیک بخر ی ژله درست کن. ک باهات صمیمی تر ش

من از ی ماه قبلش هی بهش میگم فلان روزو یادت نره ها برام کادو بخریا خخخ اخرشم چیز جالبی گیرم نمیا خودمم میرم درحد پولی که دارم براش کادو و کیک میگیرم بامادر شوهرم میریم

2728
من از ی ماه قبلش هی بهش میگم فلان روزو یادت نره ها برام کادو بخریا خخخ اخرشم چیز جالبی گیرم نمیا خود ...

عزیزمم. عیبی نداره کاش اخلاقشان خوب باشه فقط

به به خوش سلیقه ای خیلی نه عزیزم بفرس خیلی خوشحال میشم

🥰 میفرستم ببینم چی دارم دباره

2740
به به خوش سلیقه ای خیلی نه عزیزم بفرس خیلی خوشحال میشم

یلداامسال

🥰 میفرستم ببینم چی دارم دباره

2706