2733
2734
عنوان

تومور مغزی

74 بازدید | 7 پست

سلام به همگی. من نمیدونم چرا اینجوری شدم ولی یکماهه که پشت سر هم مریضم و کلا دکترم 😔یبار روده یبار سینه و ....

الانم که سرم😔۱۹ سالمه،سه روزه سرگیجه شدید دارم انگار رو آب شناورم همه چیز اطرافم میچرخه. سر درد هم دارم ولی تو یه نقطه ثابت نیست یبار جلوی سر یبار وسط یبار پشت سر.حالت تهوع هم داشتم ولی خوب شد.وقتی میخوابم سرگیجه ندارم اما سنگینی سرم رو احساس میکنم.و اینکه به چشمام فشار میاره😔نمیدونم چرا این دکترا برام mri نمینویسن خیالم راحت شه.دو ماه دیگه عقدمه جای اینکه به فکر مراسم باشم یکسره دکترم😭  بخدا اصلا نمیترسم خودم بمیرما،دلم برا خانوادم میسوزه میدونم از پس هزینه ها برنمیان! خیلی هم برا نامزدم ناراحتم چون پدر و مادرش فوت شدن جز من و خواهراش کسیو نداره😔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام گلم من خودم تومورمغزی دارم بچمم داره .علائمش تاری دید افت فشارخون حالت تهوع های شدیدخون دماغ شدن بعضی اوقات تشنج وسکته اماحالت تهوع تقریبادرماه سه بار داریم یابیشترکم کمش حتمابروبگوشک دارم چون حتی باسرمرهم خوب نمیشه کسی که تومورداره تامطمئن بشی انشالا که چیزی نباشه نترس اصلا

2728

رفتم دکتر امروز دوباره،گفت گوش و گلو و سینوسات همش عفونت کرده ،سرم و امپولم نوشت. قرصا رو میخورم ولی درد گوش و سرم بهتر نشده اصلا فقط سرگیجم بهتر شده

2740