2737
2734
عنوان

سوال درمورد گوشی ایفون

67 بازدید | 7 پست

اگه کسی اپل ایدیمو بدونه.چی میشه؟

مثلا شوهرم موقع خرید گوشی کدی رو که به گوشیم اومد رو میدونه.

چون موقع ساخت اپل ایدی این کد رو باید بهش میگفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
هر زمانی که اپل ایدی رو ساختی یه پسوردم باید براش داشته باشی دیگه، حالا قبل از گوشی یا بعد از اون

خب شوهرم الان داری گوشی رومیخره واپل ایدی هم میگه درس کنم همونجا بعد بیارم خونه

یعنی پسوردم رو هم خواهد دونست؟

بله عزیزم، خواهد دونست و فکر کنم( مطمئن نیستم) اگر بخوای پسورد عوض کنی کد ارسال میشه به اون شماره ای که باهاش اپل ایدی ساخته شده که چون ایران تحریمه با شماره های دیگه میسازن. حقیقتش اینجاشو خیلی مطمئن نیستم چطوریه چون من خودم شماره برادرم دادم که آلمانه، هرموقع گوشی به مشکل امنیتی میخوره برای اون کد ارسال میشه و برام میفرسته، نمیدونم کسایی که اینجا میسازن دقیقا به چه صورت مبشه اینجور مواقع

💚💖
بله عزیزم، خواهد دونست و فکر کنم( مطمئن نیستم) اگر بخوای پسورد عوض کنی کد ارسال میشه به اون شماره ای ...

من فقط نمیخوام که اطلاعات گوشیم دست اون نباشه

منظورم اینه که یموقع هکم نکنه

چتها و صحبتهام با مادر و خواهر و دوستامو بدونه

من فقط نمیخوام که اطلاعات گوشیم دست اون نباشه منظورم اینه که یموقع هکم نکنه چتها و صحبتهام با مادر ...

با اپ ایدی و پسورد فکر کنم میشه، چون مثلا وقتی می خوای واتس اپ نصب کنی با همون اکانت نصب کنی، انگار که روی دو تا گوشی دسترسی داشته باشی، البته تا حالا انجام ندادم مطمئن نیستم اما برای فیس تایم و آی مسیج که مطمئنم میشه چون یه مدت با همسرم اکانت مشترک استقاده میکردیم پیامهای من به اونم میرفت یا کسی به اون تماس می گرفت فیس تایم  برای من میفتاد

💚💖
2740