2733
2734

که به تازگی منو با خانوادش آشنا کرده 

دو هفته است فهمیدم قبل رابطه جدی داشته اما از یه هفته پیش گفت حالم خوب نیست و سه چهار روز پیش گفت بهم گیر نده بدترین روزامو میگذرونم و قرص ارامبخش میخورم حوصله مامان بابامم ندارم 

من واقعااا دارم عذاب میکشم و واسم راحت نیست ازش گذشتن 

سه روزه نه خواب دارم نه خوراک 

دیروز یه استوری از خودم گذاشتم از یه آهنگ 

نصفه شبا کلی سراغ میاد سراغم چرا به دل تو دادم که این باشه تهش ؟؟ 

صبح ریپلای کردم سلام

بهتری یا چیی ؟؟؟ 

الان بهش بگمم منم دارم اذیت میشم 

یا کلا جوابش ندم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

ببین شروع رابطه ای که یه پارتنرش دلش هنوز با نفر قبلیشه سختیش خییییییلی بیشتر از کات کردنه

فکر اینکه دستاتون تو دست همه ولی اون تو رو نفر قبلیش تصور میکنه، کنار توئه اما آرزو میکنه کاش جای تو اون بود و یا بدتررررررر از همه صد در صد اگه نفر قبلی برگشت بی برو برگرد تو رو ترک میکنه و اونو تنها میزاره

عزیزم لیاقت هیچ دختری چنین رابطه ای نیست 

تو پرستار یا مادرش نیستی که بخوای ازش مراقبت کنی اونم مراقبت بابت رابطه ای که یه نفر دیگه زده داغون کرده و تو باید جمعش کنی

باور کن کمتر از یه هفته طول میکشه تا فراموشش کنی اما اگه این رابطه رو انتخاب کردی مدتها روت تاثیر منفی داره و شاید ماه ها درگیرت کنه و آخرشم تمام میشه

قبل تو رابطه جدی داشته خب طبیعیه هرادمی میتونه داشته باشه ، حتی اگه میگفت اصلا ارتباطی نداشتم تو بای ...

میگم الان داره میگه حالم خوب نیست 

درد عشق اونو میکشه

۱ سال کمه

ننوشته بودی . 

بنظر من اون آقا به محض اینکه رابطش کات شده جایگزین کرده

و الان یادآوریش اذیتش میکنه 

تقصیر تو نیست .

کاش زودتر بهت گفته بود

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
میگم الان داره میگه حالم خوب نیست  درد عشق اونو میکشه

از کجا می‌دونی بخاطر درد عشقه 

اگر بهت گفته بخاطر عشق قبلیش خالش خوب نیست 

عزیزم زندگی مشترکتون خوب پیش نخواهد رفت