2733
2734

فرقی نداره کی باشه.فقط سعی داشته نقش یه فرشته مهربون وبازی کنه وفقط شمامیدونستین چه کارهایی کرده وچه مارخوش وخط وخالی بوده...ایااینکه به روش بیاری کاردرستیه؟یابذاریم وقتی که میخوادنیش وکنایه بزنه وتیکه بپرونه؟خودم شخصیتم جوریه که روحساب بزرگتربودن طرف سکوت میکنم وخودخوری

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
حتی اگه اون کارهابه قیمت ازدست دادن سلامتی وارامش زندگیت باشه؟

قطع رابطه کن من با خاله و زن داییم کات کردم ب طور کااااامل چون حد خودشونو نمیدونستن.

❤با تو بدرود ای مسافر،هجرت تو بی خطر باد،پر طپش باشه دلی که خون به رگهای تنم داد❤

استانه تحملتون بیشتر از اینا باشه 

بعدم از نقطه ضعف دیگران سو استفاده نشه بهتره 

فقط میتونین  بهش بفهمونین که حناش پیش خود شما دیگه رنگی نداره

کرشمه ی تو شرابی به عاشقان پیمود                               که عشق بی خبر افتاد و عقل بی علم شد 
2740
همین اتفاق افتاد  به روش نیاوردم تا مدتی بعد خودش گله کرد سر یه داستانی  منم شستمش اندا ...

منم مثل خودت هیچ وقت هیچی نگفتم ومیدونم داره ازسکوتم سواستفاده میکنه ومظلوم نمایی میکنه گفتم اگر روزی روزگاری نشست روبروم گله کردبذارهمه چیوبگم خودمونجات بدم

استانه تحملتون بیشتر از اینا باشه  بعدم از نقطه ضعف دیگران سو استفاده نشه بهتره  فقط میت ...

انقدرتحمل کردم تبدیل شده به غمبادنتیجه اصلیش بهم ریختگی هورمون هاومصرف داروهای اعصاب واقعادیگه نمیدونم چی درسته چی غلط

انقدرتحمل کردم تبدیل شده به غمبادنتیجه اصلیش بهم ریختگی هورمون هاومصرف داروهای اعصاب واقعادیگه نمیدو ...

گفتم که

بهش حالی کن که حناش پیش تو یکی رنگ نداره 

تا ازت حساب ببره 

دمش بزاره رو کولش بره 

کرشمه ی تو شرابی به عاشقان پیمود                               که عشق بی خبر افتاد و عقل بی علم شد 
منم مثل خودت هیچ وقت هیچی نگفتم ومیدونم داره ازسکوتم سواستفاده میکنه ومظلوم نمایی میکنه گفتم اگر روز ...

من ک در لحظه ای منفجر شدم 

چون حرف نزده رو داشت میخوابوند تو دهنم 

منم دیگه منفجر شدم 

حدس میزنم ک ممکنه هنوزم پشت سرم حرف بزنه تو محل کارم 

ولی من سپردمش به خدا و اصلا زیرآبی ش رو نمیکنم