2737
2739
عنوان

شوهرم بهم پول نمی‌ده

166 بازدید | 7 پست

هرچی بهش میگم ی‌ کارتا را بده بهم نمی‌ده هی از عمد میگه آره باید ی کارتا را بزارم خونه یا پول بزنم به حسابت بعد یادش می‌ره حتی پولا کارت منم میگیره میریم جایی دونگمونا بدیم میگه حالا تو بزن به حسابشون بعد من میزنم به حسابت آدم می‌ره جایی خب ی موقع پول لازمشه الان بازار بودم خب پول میخواستم ولی نداشتم 

واسه همین به همه دخترای مجرد توصیه میشه ، خودشون قبل ازدواج پول دربیارن 

معلوم نیست شوهر  چه طوری باشه 

شاید حتی یه روز قهر کنه نخواد پول بده 

هیچ کس حق نداره برای بدن یا پوشش یه زن تصمیم بگیره ، بزرگ ترین گناه اینه که از زبان خدا چیز هایی بگی که خودش هیچ جا نگفته ،ایران ازادم 🕊️🕊️🕊️

خودتون شاغلین 

ام البنین دخیلم، درمانده و ذلیلم تا ندهی مرادم، دست از تو برندارم       کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگه خودت شاغلی واینطور زرنگ بازی درمیاره نه پول بگیر ازش نه یک ریال پولت رو تو خونه خرج کن 

خنده را معنی سرمستی مکن                                    آنکه میخندد غمش بی انتهاست                     
نه نمیزاره برم سرکار ولی من هرچی بخام خودش میخره ولی پول نمی‌ده بهم

ب قول شما کاری پیش بیاد یه دفعه همیشه شوهر دم دست ادم نیست ک 

حق داری عزیزم خب بهش بگو این چ منطق مسخره ای هست ک داری☹☹

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
ب قول شما کاری پیش بیاد یه دفعه همیشه شوهر دم دست ادم نیست ک  حق داری عزیزم خب بهش بگو این چ م ...

میگه تو کارت عابرات هیچ وقت دنبالت نیست پس اگه منم کارتمو بدم دنبالت نمیاری دست پیش میگیره پس نیفته

2740