2733
2739

فکر کنین یه پول زیادی دارین که میشه باهاش خونه یا زمین بخرین 

حالا مسافرت خارج انتخاب می کنین جاهای مختلف دنیارو ببینین یا ملک میخرین؟ 

حتی اگه پولتون در حد ۴۰۰ یا ۵۰۰ میلیون باشه هم به مسافرت میدین یا سرمایه گذاری می کنین؟ 

کاربر قدیمی هستم و کاربری قبلیم ترکیده 😞 از اونجایی که اخلاقم شبیه جوجه تیغی هست این نام را برگزیدم از میان همه نام ها 😁😁

ملک و سرمایه گذاری 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

اگه سرمایه کافی داشته باشم خارج

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
2740

من چون اینده نگرم اول وسیله رفاهم و فراهم میکنم بعد میرم پی گشت و گزار

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
فعلا سرمایه گذاری  موقع پیری هم بفروشش برو سفر خارجی

برای چی تو جوونی نری سفر خارج ؟ 

کاربر قدیمی هستم و کاربری قبلیم ترکیده 😞 از اونجایی که اخلاقم شبیه جوجه تیغی هست این نام را برگزیدم از میان همه نام ها 😁😁
زمین میخرم با سودش میرم سفر خارج.عقل سالم اینو میگه😎

سودش در حدی نیست که بری خارج تا وقتی جمع شه موهای اسی سفید میشه

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇

خب بستگی به شرایط مالی داره  یکی درآمد سالیانش قد ده تا سفره یکی کل سرمایه چند سال زندگیش انقدره 

اگه خونه وملک داشته باشم واین پول  یه مدت بعد هم دوباره بیاد تو زندگیم  میرم مسافرت 

ولی اگه همه سرمایه زندگیم باشه وتاچند سال جاش پر نشه زمین وملک میخرم 

خنده را معنی سرمستی مکن                                    آنکه میخندد غمش بی انتهاست                     
سودش در حدی نیست که بری خارج تا وقتی جمع شه موهای اسی سفید میشه

منکه همچین پولی ندارم 

ولی خودم ترجیحم سفر بود 

2706