2733
2734
عنوان

رفتم حرم امام رضا و نذری خوردم

229 بازدید | 19 پست

تو خواب دیدم با خواهر و مادرم رفتیم تو حرم قدم بزنیم، بعد رفتین نشستیم یه گوشه دیدم برامون شیرینی و شربت آوردن با شوق میگفتم از اونم بهم بدید، و نذری رو خوردم خیلی خوشمزه بود برای خواهرمم ورداشتم، تعبیرش چی میشه؟ 

اگر متاهلین ، حسم میگه بارداری .

البته تعبیر اینا بلد نیستم 

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنمhttps://www.ninisite.com/user/f7787b83-2157-4527-995e-78e5a29b0da1/18-narnia✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر او تو را بر سر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️ اگه توی تاپیکای استارتر نظری داشتم که مخالفش بودی واقعا مجبور نیستی ریپلای کنی 😊❤️اگر سوالی در زمینه زبان انگلیسی داشتید تگم کنید خوشحال میشم بتونم کمک کنم ❤️✨
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740

اینشالا به حاجتتون برسید

میشه نظر تو تاپیک اخرم برا اسم دخملم بدید

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.
من تازه از مشهد برگشتم و دوباره خواب دیدم کنار ضریحشون هستم و با گریه حاجتم رو ازشون میخوام ینی میش ...

خوشبحالت، ایشالا ایشالا امام رضا کسی رو دست خالی نمیفرسته مطمئن باش میرسی عزیزمم

بله واقعا اقا خیلی مهربونه واقعا من دوبار خوابشون رو دیدم هربار با چشمای خیس از خواب پاشدم🥺

با اجازه استارتر.میشه شماهم نظر تاپیک اخرم بدید .واقعا دودلم برا اسم دخترم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.
2706