2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوج آسمان من تازه متوجه شدم منو تو هووووو هستیم 😱😱😱😡😡😡😡😡😡

خسته نباشی صبح بخیر 🤣🤣

چطور شد که متوجه شدی؟؟ 

ایشونم هستن 👈🏻 @djvifjt    

شدیم سه تا پس😂😂

✖️درخواست دوستی ندهید✖️یک عدد عاشق❤هوتن گیان❤می باشم
خسته نباشی صبح بخیر 🤣🤣 چطور شد که متوجه شدی؟؟  ایشونم هستن 👈🏻 @djvifjt     ش ...

وقتی من اعلام عمومی کردم با اسمم شما دوتا چهکاره اید دوتا ازما ۳تا باید جدا بشه حال خود دانید

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است ؟💔💔💔💔
2731
خسته نباشی صبح بخیر 🤣🤣 چطور شد که متوجه شدی؟؟  ایشونم هستن 👈🏻 @djvifjt     ش ...

وقتی من اعلام عمومی کردم با اسمم شما دوتا چهکاره اید دوتا ازما ۳تا باید جدا بشه حال خود دانید

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است ؟💔💔💔💔

هیچکی تو این سایت مثل من حبیب رو دوس نداره

داری میری درو هم ببیند سوز میاد به سلامت🤣🤣

✖️درخواست دوستی ندهید✖️یک عدد عاشق❤هوتن گیان❤می باشم
@djvifjt     @_خدای_جذابیت_     🤣🤣 https://uupload.ir/view/هوتن_و_الناز_ ...

قیافه ی النازو😒

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
@djvifjt     بیا گفتی ریشی دوس داری هوتن ریش دار🤣🤣😂😂 https://uupload.ir/view/494673 ...

وایی ریییش😍😂

چقدم پره😍😂

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
2738

خبر نداره اول منو توایم😂

من دیگه طاقت ندارم بکشم بیرون؟؟!! 😂😂 منظورم چاقو ئه🙄🙄🔪

تو خودت منحرفی😂

وگرنه ما دخترا دستمون از دنیا کوتاس چیو بکشیم بیرون😂😂

بکش🔪😂

مخصوص تو گذاشته عشقم😂😂😍😍

وایی برا من گذاشته😂😂❤️

2706