2737
2734
عنوان

بیا یه جمله بگو به اونی که ... 🥲

59 بازدید | 3 پست

به اونی که ناراحتت کرد یا دلتو شکوند ولی نتونستی حرفی که تو دلت موند رو بهش بگی. 🥲💔

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️

من دوستت داشتم بهت اعتماد داشتم ولی تو از وقتی اینو فهمیدی قلبمو له کردی، اعتمادمو له کردی. تو میتونستی انتخاب کنی که با من باشی یا نباشی ولی حق نداشتی دلمو بشکونی. من گناهی نداشتم جز اینکه عاشق شده بودم و نتونستم زود فراموشش کنم 😭💔

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی ضعیفی،خیلی بیچاره ایی،بیشتر از اینکه دلم برا خودم بسوزه برای تو میسوزه،خانواده ی نصف و نیمه من شرف دارن ب خانواده ی کامل تو.اگه کامل بودن تو اینطوری ضعیف بار نمیومدی.من مرد میخواستم تو زندگیم

2728