2737
2734
عنوان

یه سوالی از عالم اموات داشتم

1764 بازدید | 54 پست

چند وقت پیش یکی از فامیل هامون تصادف کرد و فوت شد مرگش بشدت روم تاثیر گذاشت حالم خیلی بد بود براش ختم قرآن برداشتم اواسطش بود که خواب دیدم با حالت عصبی بهم گفت دیگه برام قرآن نخون خیلی عصبانی بود ولی من ادامه دادم و تمومش کردم بعد از مدت ها بازم خوابش رو دیدم حالش آروم بود بهم گفت برو به پدرم بگو کم بی قراری کنه من جام خوبه بهش بگو سال آخری که رفتیم مشهد خودم از امام رضا خواستم قبل از پدرم بمیرم چون پدرش بیماری بدی داشت تموم اطرافیان می‌دونستن که پدرش چقدر بی قراری میکنه جوری بود شبا کنار قبرش می‌خوابید 

حالا سوالم اینه چرا بدش اومد براش قرآن میخوندم 

عزیز سفر کرده ی من به جای تموم وقت هایی که نتونستم باهات حرف بزنم گریه کردم🖤🥀
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
بعضی خوابا ، خوابهای شیطانی هستن ، تو خواب اولت مطمین باش اینطوری بوده

ازاین دید بهش نگاه نکردم فقط ذهنم درگیره چرا عصبی شد از کارم 

پسر فوق العاده خوبی بود ولی از مذهبش چیزی نمیدونم 

خب احتمالش هست دیگه بعضیا به قرآن اعتقاد ندارن...

شایدم اعتقاد داشته ولی خواب شما در اثر تألمات روحی که داشتین پریشان بوده... همه ی خوابای ما که صادقه نیستن

خب احتمالش هست دیگه بعضیا به قرآن اعتقاد ندارن... شایدم اعتقاد داشته ولی خواب شما در اثر تألمات روح ...

آخه سال بعدش داییم فوت شد اونم همینو بهم گفت 

مستقیم نگفت ها بهم گفت دستت درد نکنه برام قرآن خوندی ولی صلوات بفرست 

2740
شاید خواسته ی نشونه ای بفرسته چون خودتم حال خوبی نداشتی و اون معذب بوده🤔

آخه عزیزم قرآن نخوندن چه نشونه ای داره 

ازاین دید بهش نگاه نکردم فقط ذهنم درگیره چرا عصبی شد از کارم 

مثلاً خیلی شده بعضی افراد میخوان شروع کنن به خوندن یه سوره از قرآن که خیلی خاصیت داره بعد اوایلش مشکلی براشون پیش میاد که بگن سنگینی این ختم بوده و دیگه نخوننش ، اما اینها سنگینی ای هست که شیطانی هستن برای نخوندن اون ختم پر خیر

مثلاً خیلی شده بعضی افراد میخوان شروع کنن به خوندن یه سوره از قرآن که خیلی خاصیت داره بعد اوایلش مشک ...

آره من خودمم زیاد شنیدم میگن چله سنگینی داره یا..... اما کلام خدا مگه میشه سنگین باشه خودم حس میکنم چون آدم خوبی نیستم اون پسر ناراحت شد براش قرآن خوندم 

قرآن نخوندن نه عصبانیتش اونجا از چیزی ناراحته بوده منم نمی دونم حدسم اینطوره

آره خیلی ناراحت بود 

عزیزم میتونی از دفتر مرجع تقلیدت یا مثلا از یه آدمی که به این چیزا وارده بپرس در رابطه با قران خوندنت

اون خواب دوم رو هم حتما به خانوادش بگو

کِنجِه سیستو⁦❤️⁩عکس پروفایلم، عکس لباس محلیمونه!😍
عزیزم میتونی از دفتر مرجع تقلیدت یا مثلا از یه آدمی که به این چیزا وارده بپرس در رابطه با قران خوندن ...

زیاد پرسیدم کسی جوابی براش نداشته 

از طریق چندتا بزرگتر داستان رو به پدرش رسوندیم گریه میکرد و می‌گفت اینارو از کجا میدونی کسی از اون اتفاق خبر نداشته 

2706