2733
2734

دیشب مهمون داشتم مرغ فسنجون خیلی زیاد اومد تقریباً شیش هفت تا تیکه خیلی بزرگ ، نمیتونیم امروز تمومش کنیم، حیفم میاد بندازم دور چیکار میشه کرد ؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو دوروز بخورین دیگه . یا بشورش بعد ریش ریش کن با هاش ساندویچ مرغ بذار

ما زیاد مرغ خور نیستیم بعد شوهرم فقط امروز میخوره فردا  دوباره فسنجون نمیخوره ، ریش ریش کنم طعم فسنجون نمیده؟؟

2742

اب بکش فریز کن تا یه ماه میمونه 

یا آب بکش ریش کن ساندویچ مرغ درست کن 

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍
2738

اگه مواد فسنجون مثلا رب انار وگردو بهش نخورده بذار فریزر.تو الویه سالاد ماکارونی، خود ماکارونی دمپخت میتونی استفاده کنی.بعدم اون ریش ریش رو متوجه نشدم.ما کلا مرغ فسنجون رو ریش میکنیم جون باعث میشه خیلی بهتر جا افتاده بشه وقوام بیاد

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
موادش بهش خورده، کاملا تو خورشت بود😕

خوب اگه تیکه ایه میتونی یه اب بگیری روش برای غذاهای دیگه استفاده کنی، البته فکر کنم زیاد خوب نشه ومزه سس فسنجونش به خوردش رفته باشه. چون میگی دوست ندارید اینجوری گفتم وگرنه اگه به حال همون فسنجون توی ظرف درب دار بذاری فریزر بهتره.

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
خوب اگه تیکه ایه میتونی یه اب بگیری روش برای غذاهای دیگه استفاده کنی، البته فکر کنم زیاد خوب نشه ومز ...

مرغ اضافه رو شستم تو سالاد ماکارونی ریختم 😂، شوهرمم متوجه نشد همینطوری خورد 😂

مرغ اضافه رو شستم تو سالاد ماکارونی ریختم 😂، شوهرمم متوجه نشد همینطوری خورد 😂

نوش جانش😂 منم مامانم گاهی زیاد درست میکنه یا یه خراب کاری دیگه میشه ، داداشام خیلی هم بد غذا هم فضولن ببینن چی توشه.ولی من خیلی راحت به مامانم میگم کاریت نباشه خیلی شک غذا از یه حالتی به حالت دیگه تبدیل میشه

مثلا کدو دوست ندادن ولی من دوماهی میشه تو سالاد کدو به خوردشون میدم😁😂

2706