2733
2739

اگه برای لاغری حق انتخاب داشتین کدوم رو انتخاب می کردین 

بی ام ای من ۳۸ کیلو دو سال به خاطر اضافه وزن همش مریضم و از لحاظ روحی نگم که چقدر داغونم کلا اجتماع گریز شدم 

خلاصه الان تصمیم بر این شد برم از این روشا کمک بگیرم بعد ده سال رژیمهای ناموفق ..... و ات اشغالهای لاغری که مصرف کردم 

برگشت وزن مجدد خیلی من رو میترسونه عمل بای پس انتخاب اولمه  ولی یه سری میگن تا اخر عمر باید مکمل مصرف کرد مممنون میشم اگه تجربه ای از خودتون یا نزدیکاتون دارین تو این تصمیم کمکم کنید که بهترین رو انتخاب کنم 

بای پس که عمل روده رو میگن منسوخ شده مثل این خدابیامرز که فوت شد .اسلیو میکنن اکثرا که راضی هستن 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همسر مینی بای پس کرده اردیبهشت میشه 6ماه خیلی راضیه ولی خوب بی ام ایش خیلی بالا بود با وزن 170عمل کرد الان حدود 120دکتر گفته احتمالا تا یک سال به 100میرسه. به صورت دوره ای ازمایش میدی مکملهایی که لازمه رو میدت

2742
بای پس که عمل روده رو میگن منسوخ شده مثل این خدابیامرز که فوت شد .اسلیو میکنن اکثرا که راضی هستن&nbs ...

بای پس روده و بای پس معده دوتا معقوله کاملا جداست 

بای پسه روده منسوخ شده ولی هررروز تعداد زیادی تو کل دنیا دارن بای پس معده میکنن و استاندارد بالایی داره از نظر پزشکی برگشت پدیرش هم از اسلیو خیلی خیلی کمتره

عضو گروه بامداد خمار💎💎💎وزن اولیه ۶۷💎💎💎قد ۱۶۷💎💎💎وزن هدف۵۷
2740
بابا اون کبدش مشکل داشت کجا اسلیو بود دوبار پیوند کبد کرده

کبدش که از اول مشکل نداشت بخاطر عمل بای پس روده این جور شد 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
بابا اون کبدش مشکل داشت کجا اسلیو بود دوبار پیوند کبد کرده

اقای داود نژاد اصلا ایلیو نکرده بودن بای پس روده کرده بودن 

برای شما که برگشت وزن براتون مهمه دور و بر اسلیو و پیکر تراشی نرید که با کوچکترین غفلت عین اب خوردن برگشت وزن داره 

تو اسلیو هم اگر مکمل مصرف نکنید چون حجم معده کوچک شده و نمیتونید غذای زیادی بخورید با کمبود املاح و ویتامین ها مواجهه میشید و به ریزی خوری میفتید غداهایی با حجم کم و کالری بالا که نتیجه اش میشه اضافه وزن دوباره

پس تو همه عملهای لاغری باید مکمل مصرف بشه 

شما که دارید عمل میکنید عملی کنید که بعد چند سال با مشکلات چاقی و اضافه وزن دوباره درگیر نباشید 

عضو گروه بامداد خمار💎💎💎وزن اولیه ۶۷💎💎💎قد ۱۶۷💎💎💎وزن هدف۵۷
بای پس روده و بای پس معده دوتا معقوله کاملا جداست  بای پسه روده منسوخ شده ولی هررروز تعداد زیا ...

ولی اسلیو معده کم ضررر تره نیاز به ویتامین و اینا نیست ولی عمل بای پس معده وزن بیشتر کم میشه ولی املاح بدن رو می‌کشه .در کل این دوتا عمل برا کسایی که وزن بالا دارن مناسبه 

چاقی آزار دهنده هست 

2706