2733
2734
عنوان

چطوری وکیل خوب پیدا کنم ؟

113 بازدید | 13 پست

البته اینجا نه میخام تو شهر خودمون بگردم دنبال وکیل خوب ولی نمی‌دونم چه جایی برم که وکیل های با سابقه خوب باشن کسی می‌دونه ؟

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷

تو گوگل بزن یا از دیگران پرس و جو بکن.

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
تو گوگل بزن یا از دیگران پرس و جو بکن.

گفتم شاید کانون وکلا چیزی وجود داشته باشه تو هر شهری 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷
تو پیج‌های اینستای معروف شهرت کامنت بزار ببین نظرشون چیه اینجام میتونی بزاری مگر اینکه نخوای اسم شه ...

نه نمیخام اسم شهر که هستم الان بگم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
از اینستا کمک بگیر، 

سرچ کنم با اسم شهر ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سرچ کنم با اسم شهر ؟

ببین شهر ما یه سری پیج‌های معروف داره که تعداد اعضاش بالاست، میتونی اولین پست‌هایی که گذاشتن کامنت بزاری بهترین وکیل شهر کیه؟ دیگه میان بهت میگن همشهریات

یا بلاگرای معروف شهرت زیر پست جدیدشون کامنت بزار

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
نه نمیخام اسم شهر که هستم الان بگم 

سلام

دهعواتون تو چه زمینه ای است، کیفری یا حقوقی؟در کدام شهر هستید؟ اطلاع دارید که وکیل از شهر دیگه به جز شهر خودتون هزینه را به شدت بالا می بره، ترجیحا باید سعی کنی تو شهر خودتون یکی از بهترین وکلا را انتخاب کنید.

بعداز فشار مجلس و دولت و قوه قضاییه به کانون وکلا برای برداشتن امحصار، تقریبا همه فارغ التحصیلان می توانند پروانه بگیرند و این یعنی کاهش کیفیت، از طرفی در دادگاه ها هم قضات بخشی از فسادشان را از طریق وکلا انجام می دهند  مثلا اگر وکیل از کسانی باشد که اهل ره دادن به سیستم قضایی نباشه، قضات به هر شکلی دادخواست یا شکایت را می پیچونند و رای نمی دهند و وکلای رشوه دهنده هم چون باید قضات را راضی کنند حق الوکاله شون سنگین است، به همین دلیل بسیاری از وکلای سالم و با شحصیت فقط از مشتریان و موکلان سابقشون پرونده قبول می کنند.

با این وجود چون کار ما حقوقی است لذا اگر علاقمند باشید خیلی می توانم کمک تان کنم.  

ببین شهر ما یه سری پیج‌های معروف داره که تعداد اعضاش بالاست، میتونی اولین پست‌هایی که گذاشتن کامنت ب ...

ممنون باید بگردم تو اینستا پس 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام دهعواتون تو چه زمینه ای است، کیفری یا حقوقی؟در کدام شهر هستید؟ اطلاع دارید که وکیل از شهر دیگه ...

ممنون ازتون کمک خواستم میگم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40