2737
2734

سلام تو تاپیک خانومی که گفتن بارداره بچه چهارم رو

چند نفر اصرار داشتن وقتی وضع مالیت میلیاردر نیست پس سقط کن

اما بنظر من صرفا همه چی پول نیستتو موظف نیستی برای بچت خونه و ماشین بگیری بلکه موظفی تا ۱۸ سالگی از نظر مالی تا حد معقولی تامینش کنی و بیشتر از لحاظ هدفمند بودن مفید بودن و..... آماده اش کنی

من خانواده ای میشناسم فقط پدر معلم و چهار تا بچه 

گاهی به گفته دختر خانواده که همسن من بودن پول برای تهیه غذا نداشتن اما بچه های بسیار فهیم عاقل و هدفمند

یکیشون رتبه دو کنکور یکیشون پزشکی زاهدان یکیشون دارو یکی پزشکی کرمان همگی بسیار فهیم و خاکسار و افتاده و با شخصیت

راه دوری نریم عموی من فقط یه بناست و پنج تا بچه داره که به گفته عموم پول مدرسه و ایناشونو نداشتم فقط بزور خرجی شکمشون اما از لحاظ شخصیت بسیار با منش و درست بارشون اورد و الان هر ودوم باترین شرکت های مهندسی و دوتاشون استاد دانشگاهن

مهم اینه با چ دیدی بچت رو تربیت کنی

جالبه برادر شخص من تک پسره و از لحاط مالی خونه و ماشین همه چیش فراهم بوده رتبه دو رقمی کنکور شد بهترین دانشگاه درس خوند اما همیشه از شرایط ناراضی فلانی چقدر داره فلانی فلانه و ..... اخر هم رو اورو به اعتیادو قرص و مشروب و....

اگر شرایط مالیش رو دارزد برای بچهدهاتون خواهر برادر بیارید شاید اوایل سخت باشه ولی وقتی بزرگ شدن یکیشون نیود اون یکی غمخوار و کمک و همدل اون یکی میشه

من گاهی میگم کاش یه خواهر داشتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پول مهمه عزیزم وقتی بچه نیاز داره مثل بقیه زندگی کنه و ما نتونیم خوب نیست پس بهتره بچه کمتر و زندگی بهتر 

البته ایشون نباید سقط کنه چون این اشتباهه و ناراحتیش همیشه با آدم می مونه

برای سلامتی و ظهور حضرت 
2742

تو بیشتر از اینکه موظفی بچت رو از لحاط مالی تامین کنی باید تربیت درستی بهش بدی هرچند نمیشه گفت اگه فقیر هستی یا وضع خوبی نداری یه جین بچه بیار نه پون مسیولیتش رو داری تو این جامعه

اما وقتی یکی باردارهدتو با چ حراتی اینجور تو دلش رو خالی میکنی و ترغیبش میکنی به سقط اون بچه

تو بیشتر از اینکه موظفی بچت رو از لحاط مالی تامین کنی باید تربیت درستی بهش بدی هرچند نمیشه گفت اگه ف ...

سقط بچه اشتباهه من همه بهم گفتن بچه دومم رو نگه ندارم چون اولی کوچیک بود اما روزی هزار بار شکر میکنم که این کارو نکردم😊

برای سلامتی و ظهور حضرت 
2738

تو نی نی سایت خیلی جو میدن برای بچه دار شدن

اینجا وظیفه پدر مادر میدونن برای بچه خونه و ماشین بخرن و تا اخر عمر تو رفاه بزرگ بشن و همینکه بچه پدر مادرشونن دارن لطف میکنن و تا اخر عمر پدر و مادر به اینا مدیونن 

میگن اگه میلیاردر نیستی بچه دار نشو🗿

به نظر منم وظیفه پدر مادر ساپورت بچه هاشون تا ۱۸ سالگیه

بعدش خودت برو کار کن

اینم بگم من هر میلیاردری که دیدم الان چند تا ماشین و خونه و باغ و فلان داره میگه من از  ۱۸ سالگی یک ریال از پدرم پول نگرفتم

(توی فقر بزرگ نشدن ولی وابسته مادی هم نبودن)

جقحقپق‌ینحیحیحسمسمحیحژحزحبحمفوفمبحفحقجی
تا ۱۸ ؟اگ بخاد درس بخونه چی؟ چ مسخره

میدونی بچه های عموی من چجور درس خوندن یکیشون صنعتی اصفهان خوند یکی امیرکبیر جفتشون کتار درسشون کار کردن دخارش پرستاری میخوند کنارش میرفت تو ازمایشگاه کار میکرد الان استاد دانشگاهه قدر زندگیشون رو بهتر از ماهایی که پول در دسارسموت بود میدونن

من هرگز نمیگم اگر پول ندارید بچه بیارید اما میگم اگه یکی بارداره اینجور تو دلش رو خالی نکنید

نگفتم پول و تربیت صحیح باهم در تناقصن هردوش لازمه اما بنطر من تربیت صحیح از پول مهمتره

میدونی بچه های عموی من چجور درس خوندن یکیشون صنعتی اصفهان خوند یکی امیرکبیر جفتشون کتار درسشون کار ک ...

واسه همه نمیشه یه نسخه پیچید

زمان قبل رو با حال مقایسه نکن 

الان خیلی دانشجوهارو میبینم شوگر دارن یا بوی فرنداسون خرجشونو میدن بعد میگن کار میکنیم

ما دانشجو داریم خودمون وقت نمیکنه سرشو بخارونه چ برسه ب کار

2706