2733
2734
عنوان

بیاید بگید پسری که

169 بازدید | 30 پست

پسری که سربازه ۳ ماهشو رفته 

خونه نداره

ماشین نداره 

مهارت رشته ش رو داره

مدرک بالا داره 

خانواده حامی نداره 

دوست داره

منظور ب پات مونده اونم چند ساله و اویزونته

زندگیش تو شهر کوچیکه 

سطح مالی ضعیف داره 

ولی تو خیلی بهش حس عشق نداری و مث رفیق باهاش حرف میزنی 

چون رفتارای بد هم داره 

و خانوادت رو مسخره کرده و ازاین خانواده حرف در بیارا هستن

رو قبول میکنی ک باهاش ازدواج کنی? 

بسیار طرف واسه ازدواج میخاد

نه😐

چیزی از رحم تو این شهر ندیدم جاش اندازه روحیه‌ام، قوی‌ام برای دوییدن سریعم اولویت هدفام دوری از بقیه‌ست وقت یکمی تنهاییه دیگه وقت لش بازی نی سر بالایی ما واسه تو سر پایینی پیاده گاز بده بینم چند تا میری ؟#شایع

همه چی خوب بود تا وقتی رسیدم به قسمت مسخره کردن خانواده 😐😐😐 

عمراااا حتی اگه براش بمیرم خانواده خط قرمزمه همچین ادمی فردا خودمم مسخره میکنه

جواب توهین و با توهین میدم از تعلیق هم نمیترسم ، لطفا تاپیک ها رو با خونه و خونواده اتون اشتباه نگیرین و تربیت خونوادگیتون رو به رخمون نکشین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وقتی حسی نداری و رفتار بدم داره ازدواج نکن....اگه به کسی دیگه حس نداری ازدواح کن پسرا کلا ادم نیست ش ...

دوس دارم ازدواج کنم 

اما هر کسی میاد یامیره یا موردددارع

مامانم میگه واقعا دوست داره ک چندساله هنوز باهات حرف میزنه

2740
ول نمیکنه  منو نمیدونم. چیکاوکنم

منم همچین ادم‌‌سمی ده‌ساله اویزونم‌ بودددد

انقدر دعا کردم

تا‌خداروشکرررر گورشوووو‌گم‌ کردددددد. 

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
منم همچین ادم‌‌سمی ده‌ساله اویزونم‌ بودددد انقدر دعا کردم تا‌خداروشکرررر گورشوووو‌گم‌ کردددددد. ...

تزوخدااااابگوچطوری 

بیشتر دلم ثاسش میسوزه 

و حس گناه دارم

از چ لحاظ

سنی نداره و خام محسوب میشه

رفتار بدی هم داره بعد از کجا معلوم رفتارش بعد ازدواج چقدر بدتر بشه و تازه دوستشم نداری وقتی حسی نداشته باشی چطور میخوای باهاش ازدواج کنی؟ازس بچه‌دار بشی ؟

بقیه عمرت تحملش کنی؟

2706