2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

بگو از شما نظر خواستم آیا

ولنتاین بود.پسره با رلش قرار میزاره تو خیابون همدیگرو ببینن،وقتی دختره میا پسره به رلش یه عروسک کادو میده .دختره ناراحت میشه پرتش میکنه وسط خیابون.انتطار داشت براش حلقه گرفته باشه.پسره با عجله میره عروسک رو بیاره که ماشین میزنه بهش و میمیره.سر خاکش دختره گریه میکرد همزمان که گریه میکرد عروسک تو دستش رو فشار میده میبنه صدا میده پارش میکنه و میبنیه یه حلقه داخلشه و اونجاس که میگن گاهی وقتا خیلی زود دیر میشه🚶‍♂️🖤
بگو اتفاقا من خودمو اینطوری دوست دارم الان همه دارن به خودشون گشنگی و سختی میدن میرن زیر تیغ جراحی ل ...

دقیقاا اکثر مردها وقتی ببینند زن خودش رو دوست داره به مرور دست از عیب گذاشتن برمی دارند 

به خاطر همین جنس زن داریم اصلا ظاهر درستی نداره اما هزاران جنس مرد رو به خودش جذب کرده 

یا شخص میگه شوهرم بهم خیانت کرده و میگه من خوشگلم و اون شخص عین مارمولک، نمی دونم اون چی داشته که به من خیانت کرده... 

در اصل اون اعتماد به نفس و عزت نفس ظاهری داشته... 

من اون جنسی که به هم جنس خودش رحم نمی کنه تحسین نمی کنم 

منظورم این هست که بیشتر اعتماد به نفس و عزت نفس زن هست که بهش جذابیت میده 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
2738