2737
2734

ماه‌گرد قبلی یه دستبند بهم داد منم عطر حالا میخام ماگ بگیرم چطوره ؟

براستی زن بودن کار مشکلی است، مجبوری مانند یک کدبانو رفتار کنی همانند یک مرد کار کنی شبیه یک دختر جوان به نظر بیایی، و مثل سالمندان فکر کنی...🥲🌱🤍

عزیزم هر ماه یه دکوری بگیرین یعنی یه کادوی مشترک 

یادگاری برای خونه تون

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان   هی چرخ بزن در من و دل را بتکان   این هم نفسی چه حس و حالی دارد    در پیکر من دو قلب دارد ضربان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیکاریا  هی میخوای ماه‌گرد کادو بدی

😅🙁

براستی زن بودن کار مشکلی است، مجبوری مانند یک کدبانو رفتار کنی همانند یک مرد کار کنی شبیه یک دختر جوان به نظر بیایی، و مثل سالمندان فکر کنی...🥲🌱🤍
2742
عزیزم هر ماه یه دکوری بگیرین یعنی یه کادوی مشترک  یادگاری برای خونه تون

بودجم کمه دانشجوام...

از طرفی ام می‌خوام برای تولدش پس انداز کنم🥺

بودجم کمه دانشجوام... از طرفی ام می‌خوام برای تولدش پس انداز کنم🥺

عزیزم خیلی سخت نگیر 

مهم نفس و نیت 

من الان بعد ۱۸ سال زندگی همه مناسبت هارو با یه کیک و گل و یه کادو کوچیک برگزار می کنم گاهی هم بجای کادو میریم رستوران

می خوام بگم مهم رابطه ت هس نه مسایل حاشیه

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان   هی چرخ بزن در من و دل را بتکان   این هم نفسی چه حس و حالی دارد    در پیکر من دو قلب دارد ضربان
عزیزم خیلی سخت نگیر  مهم نفس و نیت  من الان بعد ۱۸ سال زندگی همه مناسبت هارو با یه کیک و ...

چشم ممنونم🥺😍