2737
2739

ما با داداشم تو یه شهر غریب زندگی میکنیم من از زمستون چنبار ام دعوت کرده بودم ولی برا افطار قشنگ زرشک پلو سوپ وسالاد اینا درست کرده بودم یعنی ازساعت۱تا نزدیک افطار خودم با دهن روزه سرگاز بودم ولی اون دعوت نکرد حالا هیچ انروز منو بیرون دعوت کرد و فقط ماکارونی آورده بود ک البته کم بود خودش یه ذره خورد 

رفتارش خوب بود؟؟منم مصمیم گرفتم هیچ وقت انقد ارزش قائل نشم هدف غذا نیستا یکم ارزش قائل شدنه

حق داری آدم دل خور میشع ولی شاید وضع مالیش خوب نبوده

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤

میگن یجوری خوبی کن که انگار قرار نیست طرفت جبران کنه

حالاسخت نگیر یوفت عجله ای شده

یوقت توان مالیشو نداشتن و.....

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

هرکی مثل خودش ... اینطوری تبدیل ب وظیفه میشه 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
2728
2740

خواهرشوهرم پارسالافطار  دعوت کردن ما دعوتشون کردیم 

باز امسال هم دعوت کردن باز دعوت نکردیم 

شرایطش نداشتیم 

اگه دعوت می کنید ،بدون چشم داشت و منت انجام بدید ،که حداقل اجرش ،ضایع نشه

😐🤷🏻‍♀️
خواهرشوهرم پارسالافطار  دعوت کردن ما دعوتشون کردیم  باز امسال هم دعوت کردن باز دعوت نکردی ...

چشم داشت نداشتم ولی حداقل یا دعوت نکنه یا اگه میکنه یه ذره ارزش بذاره پیش شوهرم منم سرافکنده میشم 

زندگی خیلی بهتره اگه بدون انتظار توقع بهم خوبی کنیم.شمام دعوتش نکن.

شما با خرید از فروشگاه های بزرگ یک ویلا بر ویلاهای صاحبان سرمایه اضافه سوپرمارکت های کوچک رو ازبین میبرید.حق انتخاب با خودتان
2706