2733
2734

کسی هست دو بارداری با سرکلاژ داشته باشه و نتیجه خوب بچش به دنیا اومده باشه ؟

من یه سقط دو قلو تو ۲۳ هفته داشتم 

دوباره یکسال بعد برای بارداری اقدام کردم و با کلی داروهای پروژسترون و استراحت مطلق و سرکلاژ خدارو هزاران مرتبه شکر بچه دار شدیم .

حالا گاهی همسرم میگه اگر بشه یکی دیگه بیاریم .

هر چند من خیلی ترس دارم 

نمیدونم چه کنم 

نترس ، هر بارداری مثل اثر انگشت متفاوته ، من چهار بار تجربه دارم از زمین تا آسمون هرکدوم فرق داشت

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
نترس ، هر بارداری مثل اثر انگشت متفاوته ، من چهار بار تجربه دارم از زمین تا آسمون هرکدوم فرق داشت

آخه این مساله رو دیگه بدنم داره 

نمیتونم رو صورت مساله خط بکشم

شما ۴ تا بچه داری ؟

طبیعی بودی یا سز ؟

خیلی زایمان سخته 

ترس اونم دارم

آخه این مساله رو دیگه بدنم داره  نمیتونم رو صورت مساله خط بکشم شما ۴ تا بچه داری ؟ طبیعی بود ...

طبیعی ، مثلاً اولی زایمان زودرس شد دومی هماتوم داشتم جفتم کنده شد سومی رفت توو ۴۱ هفته و درد نیومد سراغم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
طبیعی ، مثلاً اولی زایمان زودرس شد دومی هماتوم داشتم جفتم کنده شد سومی رفت توو ۴۱ هفته و درد نیومد س ...

خدا رو شکر ، انشالله بچه ااتون همه موندن ؟

زایمان زودرس و هماتوم خیلی سخته

در کل بارداری سخته خدایا 

خدا رو شکر ، انشالله بچه ااتون همه موندن ؟ زایمان زودرس و هماتوم خیلی سخته در کل بارداری سخته خدای ...

دومی خیر ، فقط خواستم بگم هر کدوم چقدر فرق داشت

2738