2737
2739
عنوان

گاهی کلمات رو فراموش میکنم 🫠

111 بازدید | 21 پست

مشکل از چیه؟ 

راهی برای حل این موضوع هست؟ 

انگاری آلزایمر دارم

کاربر پسر! نه درخواست دوستی میدم نه بدین . نه تو کاری که جام نباشه دخالت میکنم نه گیر بدین به وجودم تو سایت . به اسم کاربری هم گیر ندین ده ناموسا نمی‌دونم چی بگم بهتون بذارین این یکی بمونه گاهی بیام درد و دل کنم با خودم  •عشق زندگی ام دلش میخواد بمیره • (خط اول ،کتاب به امید دل بستم)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
امگا 3 و ممورال بخور

ممنون 🌹

کاربر پسر! نه درخواست دوستی میدم نه بدین . نه تو کاری که جام نباشه دخالت میکنم نه گیر بدین به وجودم تو سایت . به اسم کاربری هم گیر ندین ده ناموسا نمی‌دونم چی بگم بهتون بذارین این یکی بمونه گاهی بیام درد و دل کنم با خودم  •عشق زندگی ام دلش میخواد بمیره • (خط اول ،کتاب به امید دل بستم)
تاثیر داره؟منم اینطورم

کلی نوشتم همش پاک شد

اره عزیزم خیلی تاثیر گذاره

من دکتر روانپزشک رفتم بابتش چون خیلی کم حافظه شده بودم حتی بعضی وقتا اسم بچه هام رو فراموش میکردم

امگا3 ممورال جینکوگول نوشته هر روز ی دونه میخورم

نوروبیون هم دو هفته یک بار ی دونه میزنم

واقعا عالی شدم فقط یک ماه هست که استفاده میکنم

شروع .. 15 اردیبهشت 1403 .. قد 164 .. وزن 75 .. وزن هدف 60 .. 
کلی نوشتم همش پاک شد اره عزیزم خیلی تاثیر گذاره من دکتر روانپزشک رفتم بابتش چون خیلی کم حافظه شده ...

همشون هم برای افسردگی هم تاثیر گذارن

ماهی ی دونه ویتامین د 50000 هم بخور

اکثرا بخاطر کمبود ویتامین هست 

کلی نوشتم همش پاک شد اره عزیزم خیلی تاثیر گذاره من دکتر روانپزشک رفتم بابتش چون خیلی کم حافظه شده ...

منم تهیه کنم و بخورم؟چون واقعا فکر میکنم خنگ شدم یه دو سه ماهیه.خیلی باهوش بودم ولی الان کارکرد ذهنم کند شده

2738
همشون هم برای افسردگی هم تاثیر گذارن ماهی ی دونه ویتامین د 50000 هم بخور اکثرا بخاطر کمبود ویتامین ...

قربونتون برم‌مرسی..اره دی۵۰۰۰۰ هردوهفته یه دونه میخورم.الان یه ماهه ک میخکرم البته

منم تهیه کنم و بخورم؟چون واقعا فکر میکنم خنگ شدم یه دو سه ماهیه.خیلی باهوش بودم ولی الان کارکرد ذهنم ...

اره عزیزم هیچ کدومشون مضر نیست

امگا و ویتامین های گروه ب ضروری هستن برای بدن

ممورال و جینکوگل هم گیاهی هستند و ضرر نداره

قربونتون برم‌مرسی..اره دی۵۰۰۰۰ هردوهفته یه دونه میخورم.الان یه ماهه ک میخکرم البته

من ماهی ی دونه میخورم چون کمبودش رو ندارم.

اگه کمبود داری دو هفته ی دونه بخور وگرنه ماهی ی دونه کافیه

فردا تهیه میکنم و میخورم.منم روزی یکی ازشون بخورم؟

اره روزی ی دونه

اگه بتونی امگا بدون جیوه بخری عالی میشه

ی کمی گرون تر هست ولی بهتره

تاثیر فوق العادش رو میبینی

من جدیدا اهنگ های گوشیم رو با ی بار گوش کردن حفظ میشم

2706