2733
2739
عنوان

چالش🫨❤️‍🩹دروغ بگیم؟

370 بازدید | 75 پست

ی دروغ واضح راجع به شوهرت بگو

خودم : فوق العاده ادم بی اهمیتیه ینی جلوش جون بدی هیچ نمیفهمه

اول حرفم بگم کاربری دست دونفر الکاریبری الدست الدونفر هی ایز کاربری تو دونفر   

دوست پسرمه خیلی پیگیرمه😂 خیلی عاشقمه

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من عاشق زندگیم میمیرم براش

تصمیم گرفتم هدف و انرژی مثبت بدم به زندگیم و به شما هم منتقل کنم، امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ، منتظر ی اتفاق خوب هستم امیدوارم هرچی زودتر بشه،لطفا ی صلوات برام بفرست تا اون خبری که منتظرشم تا پایان سال بهم برسه🥰چالش جدید شروع کردم برا ترک ی عادت بد از همین امروز ۲۴ ام بهمن :)) 
2728
2740

دوست پسرم اصلا دوسم نداره و قصدشم اصلا جدی نیست🤥

“ از دور ریختن عقایدی که به من تلقین شده بود آرامش مخصوصی در خودم احساس میکردم‌ >>>”           —-«فاقد عقیده💭 ، دارای نظر🃏»—-
😂😂جر

جونش واسم درمیره باور کنن😂😂 من زنگ‌نزنم بهش خودش ۵۰ بار زنگ میطنه

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
دیروز شوهرم برام آیفون 15 چروماکس خرید امروزم بنز مدل 2038

موقع گاز دادن بنز پتو پاره نشد؟؟

اول حرفم بگم کاربری دست دونفر الکاریبری الدست الدونفر هی ایز کاربری تو دونفر   
2706