2733
2734
عنوان

پاک بودن هیچ جا ب دردم نخورد💔💔

1032 بازدید | 72 پست

پاک بودن  باکره بودن ساده بودن خجالتی بودن کم‌حرف بودن هیچ جا هیچ جا هیچ جا ب دردم نخورد هرکی دریده و عوضی و بد بود رفت سر خونه  زندگیش من نه.تاحالا کسی رو بغل نکردم تاحالا کسی رو نبوسیدم خونوادم سختگیرن تاحالا دیت نرفتم تاحالا کسی دستمو لمس نکرده تاخواستم حرف  بزنم گفتن خفه شو دختر بچه ای پشت سرت حرف میزنن تا خواستم یکیو بخوام بهم گفت بد دختر بد. خواستن بده؟؟ازدواج بده ؟؟برای من‌ ازدواج انگار گناهه عوف.۳۲ ساله مه بچه نیستم

خدا در همین نزدیکی ست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب مایی که متاهلیمم معمولا قبلش کسی و نبوسیدیم و بغل نکردیم🙄

مشکل از اینجا نیست قطعا

بعدم خجالتی بودن و اینا که خوب نیست ، خواستگار نداری یا خواستگار خوب نداری؟

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️
2738
دقیقا ، اونا ک دوس پسر داشتن با همون ازدواج کردن ، قدیما ب ما میگفتن پسره نمیاد دوس دخترشو بگیره ولی ...

نه عزیزم  مونده پسر تا پسر از هر ۵ تا رابطه که دوست پسر دخترن۱ دونه تبدیل به ازدواج میشه

قلبت رو خاموش کن تا زندگی کنی .🧡  
دقیقا ، اونا ک دوس پسر داشتن با همون ازدواج کردن ، قدیما ب ما میگفتن پسره نمیاد دوس دخترشو بگیره ولی ...

یکی پیدا بشه فقط بگیره ؟؟؟ هدف  ب شوهر رسیدنه؟

اگ جوابتو ندادم یعنی لیاقتِ جوابم رو نداشتی! 
خب مایی که متاهلیمم معمولا قبلش کسی و نبوسیدیم و بغل نکردیم🙄 مشکل از اینجا نیست قطعا بعدم خجالتی ...

خانواده هم تاثیر داره ، مث قبل نیس که بشینی تو خونه بیان خاستگاری یا باید دوس پسر داشته باشی یا خانوادت پیدا کنن

عزیزم الان منی که هم بغل کردو هم بوسیدم شدم عوضی و دیریده دستت درد نکنه دیگه

ببین حق داری ناراحت بشی ولی شخصی سازی نکن

دلش پر میدونی منظور شخص نیست منظورش زندگی خودشه

🖤🦢 𝑰 𝒘𝒊𝒔𝒉 𝑰 𝒅𝒆𝒔𝒆𝒓𝒗𝒆𝒅 𝒕𝒐 𝒅𝒊𝒆 
2706