2737
2739

شوهرم آدم شوخی خیلی شوخی میکنه ولی دختر دایی ایشون قشنگ منظور داره وقتی شوهر من حتی چیز خنده داری ام نمیگه الکی عین ک..خولا میخنده شوهرم هی باهاش شوخی میکرد اونم هی الکی میخندید عین اسکولا بعد ب من گف تو ناراحت نمیشی شوهرت میگه ببرمش با دوستام بیرون گفتم نه عزیزم من خودم معتقدم ک شوهزم بالا تر از من پیدا نمیکنه بعد همشون خودشون زدن ب کر بودن حتی شوهرم من دوباره زنداییشو نگاه کردم حرفمو تکرار کردم هیچکدومشون هیچی نگفتن حتی شوهرم سکوت کرد شوهرم شاید منظور نداشته باشه ولی دختر دایی کرمه چون شوهرم با همه شوخی میکنه ی بارم بهم گف من ب چشم خواهر میبینمش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

هرجا رفتین اونم بود از کنار شوهرت جم نخور هرچیم گف توهم بخند 

بعد یروز بلند جلو همه بگو فلانی(اسم شوهرت) حتی تو فامیلاشم از من سنگین رنگین تر و زیبا تر پیدا نکرد ک اومد خواستگاری من وگرنه چقد دختر مجرد دارین هنوز تو فامیلا و خانواده 

خودتم بخند 

اینجوری ریدی ب دخترع 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

به نظرم حرفت که گفتی شوهرم بهتر از من پیدا نمیکنه 

زیاد خوب نبود ، اتفاقا نشون دادی چه قدر رو شوهرت حساسی و خواستی خودت رو بالاتر بکشی 

اگه با لبخند میگفتی من به همسرم اعتماد دارم 

با سیاست تر و بهتر بود کسی هم مسخره نمیکرد

هیچ کس حق نداره برای بدن یا پوشش یه زن تصمیم بگیره ، بزرگ ترین گناه اینه که از زبان خدا چیز هایی بگی که خودش هیچ جا نگفته ،ایران ازادم 🕊️🕊️🕊️
2706