2737
2734
عنوان

یسوال هتل مدرک محرمیت میخاد

234 بازدید | 26 پست

دوستم دوس پسرش پال یک  شهر دیگه فردا میخاد بیاد اینحا بعد دوستم میتونه بره پیشش چند ساعت داخل اتاق؟ حالا کار خاصی نمیخام بکنن بعنوان مهمان میشه یا ن

نمی‌دونم فک نکنم

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خیر نمیتونه

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2728

دوس پسره سوییت اجاره کنه برن اونجا 

بهتره ک

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
2738

کارای غیر خاص رو تو مکان عمومی رستوران . پارک . سینما میکنن کاباره اس مگه هرکی از راه برسه یکی برداره بره هتل؟ 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗

وایی واسه منم همیشه سوال بووود

تو رمانا که پسر سرد و خاشن لاناتی داستان بخاطر هتل مجججبووور میشد دختره رو صیغه کنه که باهاش بره تو اتاق.‌‌..دیگه نمیدونم

کد تخفیف زیره : NE3842    ⚠️زدن اعمال یادتون نره⚠️
2706