2733
2734
عنوان

جلوی شوهراتونو بگیرین

443 بازدید | 30 پست

امروز  رفتیم امامزاده  یه کم سرم هوا بخوره حالا همه با شوهراشون بودن کاری ندارم ولی یه جا صندلی بود نشستیم یه  زنه بود قیافش ب لعنت خدا نمی ارزید با یه پسر چهار ساله ما ک نشستیم پنج دقیقه بعد شوهر عنترش  اومد اقا از زنه قشنگ تر بود هی یارو منو نگاه میکرد من همش رومو اونور میکردم این عنتر هی می اومد جلوی دید من😑دیگ اعصابم  خورد شد گوشیمو دراوردم سرمو انداختم پایین مشغول گوشی بعد زنه گفت  ب شوهره گفت بریم خستم کردی دیگ. دلم گرفت حالا چون ازدواج نکردم باید اینجوری باهام رفتار بشه و یه مرد هول بی شخصیت اعصابمو ب هم بریزه😒

خدا در همین نزدیکی ست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

چی میگی😐😐حالا مگه بقیه ک متاهلن مزاحم ندارن 😐

و اینکه مگه زنا خوششون میاد شوهرش نگاه کس دیگه کنه، ک جلوشو نگیرن 😐😐

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃

ببخشید ولی چرا به قیافه زنه بیچاره اینجوری میگی 😒 شوهره هوله به اون چ ربطی داره اخه بعدشم کی میتونه جلوی مرد هیز رو بگیره ک اون بیچاره بگیره هعی دنیا  اگه خودت شوهر داشتی و حس زنانه رو میفهمیدی هیچوقت این حرفو نمیزدی تازه شما داری از قیافه شوهره تعریف میکنی پس چه فرقی داری با اون اقا 🙃

♥﷽ ♥    خدایا ازمحرم مریضم خسته شدم قبلااینجا نوشته بودم بچه میخام ولی الان بچه نمیخام سلامتیمومیخام خواهش میکنم بهم برش گردون هرروز خانم فاطمه زهراس روصدامیزنم‌پس کی جوابمومیدید اخه😔😔😔😭😭 ‌‌‌    الانم که ۴ ماه ازمحرم گذشته مادرشوهرم ای سی یو هیت وحالش بده خدایاخودت شفاش بده.. بااینکه دلم ازش شکسته ولی عب نداره ..                       بیا تا قدر یکدیگر بدانیم    که تا ناگه ز یکدیگر نمانیم                 توشرایط بدی هستم خیلی بد راه رفتن یادم رفته نمیدونم اصن‌من یه روزی راه میرفتم باورم نمیشه     این امضارونوشتم که روزای سخت یادم باشه توکل به خدا این روزامیگذره خوب میشم بازم ادامه میدم با زندگیم اگه خدا بخاد 😟

ولی اسی 

هر چقدرم ی نفر از نظر تو زشت باشه چطور میتونی این مدلی حرف بزنی

تازه از شوهرشم تعریف کردی ک قیافش خوب بوده

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                 ۱۴۰۴/۴/۴ 🌱🦋
2706