2733
2739
عنوان

بچه های فامیل با اکسم رفیقن

128 بازدید | 17 پست

ما کلا با فامیلای بابام رفتو آمد نداریمو سالی یبار میبینیم همو ولی امسال ببشتر شد 

اکسم چند ماه پیش بعد یکسال پیام داد و عکس پسر عممو فرستاد گفت اینو میشناسی ؟گفتم چطور؟ گفت پسر عمت چهار ساله رفیقمه وقتی این قضیه رو فهمید به من گفت که به تو نگم که نترسی. منم سره همین گفتم پس حتما پسرعمم دیگه به کسی نمیگه چون خواسته نترسم

بعد پریشب فامیلای بابام دعوتمون کردن همه رو رفتیم دیدیم  

بعد فرداش یکی تو اینستا بهم پیام داد 

منم ازش پرسیدم که میشناسمت ؟ گفت شاید بشناسی فامیله دوریم

بعد من رفتم تو پیجش و فهمیدم با پسر عمم خیلی صمیمین 

یکم حرف زدیمو بعد گفت راسی فک کنم رلتم بشناسم گفتم رل ندارم گفت اکست

گفتم از کجا اینا ولی درست جواب نداد آخر سرم گفت نه بابا شوخی کردم من اکستو نمیشناسم

اخه منم با خودم فک کردم حتما پسر عمم گفته بهش

بعد به مامانم گفتم همه اینارو 

ولی نگفتم گفته اکستم میشناسم

مامانمم گفت دیگه جوابشو نده خانوادش ازینان که حرف در میارن

حالا چیکار کنم

انقد استرس گرفتم 

و اصن نمیدونم چرا باید همچین اتفاقی بیوفته هیچ وقت فکرشو نمیکردم اکسمو پسر عمم اصن همو بشناسن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

چقد تاپیک اکس و نکس زیاد شده 😅

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼
2740
2706