2733
2734
عنوان

بنظرتون این درسته؟ کاملا جدی

75 بازدید | 14 پست

با مردی با بیش از ۱۵ سال اختلاف سن فقط بخاطر پول و امنیت مالی ازدواج کنی

اخلاق متوسط...

حس و عاشقی ولی صفر...

واقعا پول و امنیت مالی ارزش داری با اونی که دوسش نداری همبستر شی؟

به امید روز های بهتر ادامه میدم....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

اصلا خودت چطوری میتونی با کسی که دوسش نداری همبستر شی ؟

ادم های زیاد دیدم بخاطر پول با کسی بودن و بخاطر پول ی حس دوست داشتن توشون ایجاد شده ولی با این تعریف های که کردی حتی بخاطر پولم دوسش نداری 

پس زندگی برای کسی با این شرایط صرفا بخاطر پول خیلی سخته میشه 

در ضمن طرف مقابل هر روز پولش رو به رخ میکشه مخصوصا اگه درامدتون خیلی فاصله داشته باشه.🙂

میشه برای موفقیتم دعا کنید.♥️🌱
2740
اگه خیلی پولدار نیست پس ارزشی نداره خونه تو منطقه متوسط امنیت نمیاره امنیت در گرو پوله

سلام خوبی؟ اونیم که تو تاپیک فرزند خونده پیوسته باهات صحبت کرد....

من دوست دارشتم اختلاف کم باشه....تو بنطرت چی مهمه در نهایت

سلام خوبی؟ اونیم که تو تاپیک فرزند خونده پیوسته باهات صحبت کرد.... من دوست دارشتم اختلاف کم باشه... ...

سلام عزیزم

اختلاف سن در صورتی قابل قبوله که طرفت به معنای واقعی کلمه خیلی خیلی پولدار باشه و خسیس هم نباشه و تو بتونی از همه اون پول استفاده کنی

وگرنه ازدواج با مردی که ۱۵ سال ازت بزرگتره و دارایی زیادی ام نداره و به احتمال زیاد خسیس هم هست اصلا ارزشی نداره و بهتره با کسی هم سن خودت باشی و با هم جوونی کنید

من ۲۷ سالمه و پسرای هم سن خودم هیچی ندارن چون شرایط اقتصادی خوب نیست پس طبیعتا با اختلاف سن ده ساله اوکی ام

اما ۱۵ سال خیلیه

باید طرف خیلی پولدار باشه که اختلاف ۱۵و بالاتر رو قبول کنم

{ خانم هستم }
سلام عزیزم اختلاف سن در صورتی قابل قبوله که طرفت به معنای واقعی کلمه خیلی خیلی پولدار باشه و خسیس ه ...

متوجه ام...اره پول ندارن وگرنه درستش این نبود...

متوجه ام...اره پول ندارن وگرنه درستش این نبود...

اره درستش اینه که ادما با هم سن خودشون باشن چون برای یه دهه هستن و علایق و سلایق مشترک دارن

اما متاسفانه پول موضوع مهمیه

دیگه نمیشه از صفر شروع کرد

{ خانم هستم }
نه فقط خونه تو محله متوسط داره و شغل با درامد متوسط....امنه و نه پولدار

خب با این شرایط اصلا اصلا انتخابش نکن 

مطمئنا خواستگارای بهتری گیرت میاد 

اگه فقط بخاطر پولشم دسش داشتی میگفتم بهش فک کن ولی حتی بخاطر پولشم معلومه دوسش نداری.

میشه برای موفقیتم دعا کنید.♥️🌱
خب با این شرایط اصلا اصلا انتخابش نکن  مطمئنا خواستگارای بهتری گیرت میاد  اگه فقط بخاطر ...

یه مکالمه فرضی بین منو مادرم بود....تاپیک قبلمو ببین...

2706