2737
2734
عنوان

برنامه ی شوهرم از صبح تا حالا

1815 بازدید | 74 پست

صبح زود از خواب بیدار شده رفته بیرون به بهانه ی سر کار رفتن 

رفته پیش دوستاش تا ساعت ۴ عصر مست کرده اومده خونه 

غذاشو خورده و خوابیده تا حالا هنوزم بیدار نشده

خاک تو سر حرمت ماه رمضان و عید فطر نگه نمیداره

لطفا برای عاقبت به خیری خودم و بچه هام دعا کنید  اینجا برام مثل دفترچه خاطراته  

حرص نخور بیخیال

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

همون بیرون بمونن تا مستی شون بپره☹

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
2742

مشخصه عاقبت بخیر میشه تهش

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
2740
خب مشکل چیه الان

مشکل اینه که به جای اینکه پیش خانواده ش باشه روز عیدی 

رفته دنبال این چیزا 

مشکل اینه که به جای اینکه پیش خانواده ش باشه روز عیدی  رفته دنبال این چیزا

ای بابا مثلا خونه بود چیکار میکرد

من نمیتونم بد باشم،من کل بدنم قلبه:) تا به آغوشت رسیدم، حرف رفتن را زدی این همه سنگین دلی با قلبِ بیمارم چرا؟

[QUOTE=335107431]اینقدر سخت نگیر مردا همشون همینن سخت بگیری پنهون میکنن [/QUOTE

قبلا سخت میگرفتم پنهون می‌کرد 

الان شل میگیرم این شده عاقبتم

نمیدونم درستش چیه

2706