2733
2734
عنوان

چرا نمیتونم همسرمو با اسمش صدا کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1046 بازدید | 57 پست
2731

واااااااااا

اسی خوبه میبینی همه دارن میگن چی صداش میزنی خو چرا جواب نمیدی؟؟؟

اَه

ای بی وفای سنگدل قدرناشناس! /از من همین که دست کشیدی تو را سپاس /با من که آسمان تو بودم روا نبود /چون ابر هر دقیقه درآیی به یک لباس/آیینه ای به دست تو دادم که بنگری/خود را در این جهان پر از حیرت و هراس/پنداشتی مجسمه سنگ و یخ یکی است؟/کو آفتاب تا بشوی فارغ از قیاس/دنیا دو روز بیش نبود و عجب گذشت!/روزی به امر کردن و روزی به التماس/مگذار ما هم ای دل بی زار و بی قرار/چون خلق بی ملاحظه باشیم و بی حواس...!🖤

من همسرم این جوریه منو با اسم کوچیک صدا نمیزنه انقد اعصابم خورد میشه

خدااا جونم عاااشقتم تو بودی که تو بدترین شرایطم کنارم بودی خودت میدونی دیوونه وار عاااشقتم اسم قشنگتو روی دستم تتو کردم تا وجودتو در خودم بیشتر از همیشه احساس کنم 😘🥰🧡

مسخره نکنید خب

منم اینجوریم

اسم شوهرم دو اسمه هست.همه تو فامیل یکیشو صدا میزنن که من خیلی از اون اسم بدم میاد .شوهرمم همینطور

بعد تو یه جمعی بودنی فقط من اسم کاملشو میگم یه جوری میشم

وای منم همین مشکل و دارم 😄😄 ما ۹ ساله باهم دوستیم و پارسال ازدواج کردیم ، تا الان یه بارم نه من نه ایشون اسم کوچیک همو صدا نکردیم و خجالت می‌کشیم 😄 ولی جدی منم می‌خوام انجامش بدم ، باید از یه جا شروع کنیم ، می‌خوام چند بار با صدای آروم اسمشو بگم تا کم کم خجالتم بریزه 🥲

آنلاین شاپ آرایشی بهداشتی دارم 😻 پرداخت درب منزل برای مشهدیای عزیز ، و ارسال هدیه برای خرید ❤️🫂 peranses_sorati
2706