2733
2734

برای من عقاید سنتی پدر و مادرم و طایفه هاشون داره بهم تحمیل میشه و سلیقه مسخره و عهد قجری شون تو همه چیز (لباس و رفتار و حرف زدن و...) 🙁 خاک تو سر من کنن اگه نتونم برای زندگیم کاری کنم 😪...

I want so I can 🌻

شوهرم بهم تحمیل کردن در سن 15سالگی...

کاش مرده بودم

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..

مانتو بلند پوشیدن

قبولش کردم مجبورم چون یکبار نزدیک بود زندگیم خراب بشه 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا که می خواهی اینقدر قوی باشی و جلوی چندین نسل عقاید پوسیده بایستی باید خودت رو تشویق کنی و روحیه بدی به خودت. دیگه خاک تو سر من گفتنت چی هست؟ یه قدم هم زندگی رو برای خودت و بچه ی آینده ات بهتر کنی کلی خوبه. 

2742
2740
حالا که می خواهی اینقدر قوی باشی و جلوی چندین نسل عقاید پوسیده بایستی باید خودت رو تشویق کنی و روحیه ...

از بس آدمای احمقی هستن مغزم از پوسیدگی افکارشون منفجر میشه انگار صاحب منن اعصاب نداشتن برام دیگه 😓

I want so I can 🌻
2706