2733
2739

دوستان چکار میشه کرد آیا بدون دردسر میشه ؟

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷

چرا مگه باباش چیشده

(خیلی فضولم می‌دونم اگه دوسداری ج بده)

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نشدنیه «« باید »» پدر حضور داشته باشه

البته که من به فکر طلاق نیسنم و تو قهرم و اینکه میخام این سری تمام حق حقوقم بگیرم اگه خواست با این شرط بر گردم وگرنه طلاق بده 

دلیل دعوا تاپیک قبل گفتم 

فقط دارم فکر میکنم من کاری بهش ندارم منتظرم خودش اقدام کنه و اگه اقدام نکرد تا زایمان چجوری عمل کنم و شناسنامه بگیرم ؟ یعنی مادرم و برادر و خواهر چی ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷
2742

خواهرم ۱۶ سال پیش گرفت 😭😭

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
چرا مگه باباش چیشده (خیلی فضولم می‌دونم اگه دوسداری ج بده)

نوشتم عزیزم بخون 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من با عقد نامه گرفتم چند سال پیش .

ولی خب خدا خیرش بده کارمنده ثبت احوال و ...

خیلی کمکم کرد

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
خواهرم ۱۶ سال پیش گرفت 😭😭

چجوری میشه کمکم کنید 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
نوشتم عزیزم بخون 

امکانش نیست آشتی کنین باهم؟🥺زن و شوهر قهر و دعوا دارنااا ولی بعد آشتی بهم نزدیک میشن

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
من با عقد نامه گرفتم چند سال پیش . ولی خب خدا خیرش بده کارمنده ثبت احوال و ... خیلی کمکم کرد

شوهرت تو قهر بودید ؟ 

ببین من نوشتم تو پست دومم مشکلم رو 

من چکار کنم ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
البته که من به فکر طلاق نیسنم و تو قهرم و اینکه میخام این سری تمام حق حقوقم بگیرم اگه خواست با این ش ...

گواهی ولادت و شناسنامه خودت ‌  رو باید داشته باشید میبری شناسنامه میگیری مشکلی هم‌نداره 

چجوری میشه کمکم کنید 

من خیلی کوچیک بودم اصلا اون موقع ما شهر خودمون بودیم خواهرم تهران 

ولی بابای بچه معتاد بود اصلا نبود 

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
امکانش نیست آشتی کنین باهم؟🥺زن و شوهر قهر و دعوا دارنااا ولی بعد آشتی بهم نزدیک میشن

تاپیک قبل بخونید میفهمید ۱۱ سال فرصت دادم دو تا بچه براش آوردم سختی ها به جون خریدم آدم نیس و نخواهد شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهرت تو قهر بودید ؟  ببین من نوشتم تو پست دومم مشکلم رو  من چکار کنم ؟

نه قهر نبودم .یه هفته قبل زایمان فوت کرد .

بیمارستان که بابام بستریم کرد .موقع شناسنامه هم خانواده ی عوضی شو میخواستن مامانم حرف زد با اون کارمنده ،خودم رفتم شناسنامه شو گرفتم .

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
گواهی ولادت و شناسنامه خودت ‌  رو باید داشته باشید میبری شناسنامه میگیری مشکلی هم‌نداره

خوب بدون شناسنامه باباش میشه ؟ من تو شهرستان آشنا دارم ریس ثبت احوال ولی خب بیمارستان چکار کنم میشه بپیچونم ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706