2733
2739
عنوان

قبول دارین‌خاکمون اوسکل خیزه

278 بازدید | 40 پست

😅😅اصلا بعضی تاپیکارو میبنم 

میگم خدایا کمیتو فدایی کیفیت کردی

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات بفرستم:)🤍              دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
اره دقیقا میخوام گوشیمو بذارم واسه فروش دیگه

😂😂منم امروز همین تصمیم گرفتم 

یعنی الان فقط یه تلگرام فقط دارم 

نی نیوسایت هم که نمیشه اومد

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات بفرستم:)🤍              دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵
2740

بعضی تاپیکا زیادی ی جوریه 

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
حتی خودت؟ 

چه ربطی داره 

خب بعضیا کرک پرامون  میریزن بااین سوالاشون😑

طرف زده از روی شلوار حامله میشم؟😂

اولین کسی ک گفت بدون دخول میشه باردار شد کاش میدیدم ارامش نزاشته برا نصف دخترای ایزانی😂😂

دقیقا همونو دیدم😂😂

کاش حداقل میترسیدن😑کاری نمیکردن

😂😂منم امروز همین تصمیم گرفتم  یعنی الان فقط یه تلگرام فقط دارم  نی نیوسایت هم که نمیشه ...

😂😂😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️میرم ااینستا اکسپلور یه وضعه هرکی یه شوهر گرفته داره میرقصع

اینجا میام یهو تاپیک های عجیب غریب میبینم که حتی توکامنت گذاشتن عاجزم😂😂

به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کند ماهی زلال پرست
2706