2737
2734
عنوان

آرایش دخترونه

63 بازدید | 7 پست

سلام من 15 سالمه فردا بله برون خواهرمه 

مامانم نمیزاره خط چشم و اینا بکشم بنظرتون ریمل بزنم یکم سایه قرمز زیر چشم زشت میشه؟ 

چه آرایشی به سنم میخوره؟ 

متاهل نیستم نام کاربریم مال زمان عشق سابقم بود
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه پوستت سفید و روشنه یه کوچولو سایه قرمز زیر چشمت فوق العادست اگه گندمی هستی نود عالیه 

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                       من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن یا حتی جون دادن هم بخندم :) .... 
2731

یه ابروهاتو مرتب کن اگه مرتب وای نمیسه صابون ابرو بزن فقط اگه سفیدک میزنه نزنی بهتره

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                       من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن یا حتی جون دادن هم بخندم :) .... 
اگه پوستت سفید و روشنه یه کوچولو سایه قرمز زیر چشمت فوق العادست اگه گندمی هستی نود عالیه 

همونی که زیر چشمت میزنی پشت پلکت خیلی کمرنگ بزنی خوب میشه البته اگه میدونی کجا بزنی نه اینکه کل پلکت رو رنگی کنی

2740