2733
2734
عنوان

اوناییکه اپارتمانن

470 بازدید | 48 پست

خونه های شمام از طبقه بالا واضح صداشون میاد خونه قبلیا مستاجر بودم اینطور صدا نمیومد اینجا رو خریدیم وای نمیتونم عوض کنم خاک تو سرشون همه صدای حرف زدن دویدن غذا خوردن همه چی خونه ماست مثلا نو سازه به ظاهر خیلی مهندسی اخه این چیه 

یه صلوات برای آرامش و شاکر بودنم به همه چیزایی که هست و دیگه نمیشه تغییرش داد

نه صدایی نمیشنویم

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
نوساز ها اینطوری ان

دقیقا میخواستم اینو بگم، خونهدقبلی ما مال ۲۰ سال قبل بود اصلا صدا نبود اینجا نوساز صدای شیر ابشون هم میاد

من از سال ۸۸ عضوم فقط کاربری قبلیم رمزش رو گم کردم  
2740

ما خونه بغلیمون دوتا بچه جیغ جیغو داره و بیماری دارن صب تا شب گریه

طبقه بالامونم فک کنم میناکاره نصف شبا صدای میخ کوبیدن میاد😐 

هه ر بژی کورد❤️  اگر درد را احساس کرده ای زنده ای؛ اما اگر درد دیگران را احساس کردی انسانی
ما خونه بغلیمون دوتا بچه جیغ جیغو داره و بیماری دارن صب تا شب گریه طبقه بالامونم فک کنم میناکاره نص ...

وای اعصاب نمونده برام خیلی اذیت میشم از وقتی اینا اومدن بیست و چهاری هم بیدارن همیشه هم مهمون

یه صلوات برای آرامش و شاکر بودنم به همه چیزایی که هست و دیگه نمیشه تغییرش داد
2706