2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
چرا میخوای انصراف بدی؟

خیلی سختی کشیدم و اذیت شدم تا برسم بهش ولی واقعا فشار درسا زیاده  و از طرفی این فکر که سال ها ادامه داره هم یه جور اذیتم میکنه

اینکه الان ضعف جسمیم طوریه که دوست دارم خونه کنار خانوادم باشم

خدا یا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
خیلی سختی کشیدم و اذیت شدم تا برسم بهش ولی واقعا فشار درسا زیاده  و از طرفی این فکر که سال ها ا ...

نمیشه تغییر رشته بدی به دارو؟ هم کوتاه‌تره زودتر به درامد میرسی 

شـوخـی زیـاد مـیـکـنـم
2740
خیلی سختی کشیدم و اذیت شدم تا برسم بهش ولی واقعا فشار درسا زیاده  و از طرفی این فکر که سال ها ا ...

ببین عزیزکم من نی نی سایتی از این جنبہ نگاہ میکنم ک وای پزشکی میخونہ ھااااا پزشکی ک رشتہ ی دھن پرکنو آیندہ داری ھست اما در واقع خبر از حال روحی تو و وضعیتت ندارم البتہ قبول دارم ک سختہ چون خودم تجربی بودم و فشار کنکورو تجربہ کردم در نتیجہ ھم با وجود خوب بودن درسم نتونستم پشت کنکور بودنو تحمل کنم و رفتم پی رشتہ ی دیگہ چون ب شدت بھم ریختہ بودم بعد قبولیم قطعا روت فشار خواھد بود برای رشتہ ھای تاپ ب نظرم با ی مشاور صحبت کن و عجولانہ تصمیم نگیر یا ی ترم مرخصی بگیرو استراحت کن برو مسافرت شاید حالت بھتر شدو برگشتی ولی در کل ھر تصمیمی ک میگیری از رو عقل بگیر ک پشیمون نشی

ببین عزیزکم من نی نی سایتی از این جنبہ نگاہ میکنم ک وای پزشکی میخونہ ھااااا پزشکی ک رشتہ ی دھن پرکنو ...

خیلی ممنون عزیزم🪻

کاملا عاقلانه توضیح دادید

انگار خوابگاهیم هستی درسته؟ اونم بیشتر داره اذیتت میکنه  آخه دارو ۶ ساله قرار نیست مث پزشکی تا ...

اره خوابگاه میرم

فرقشون یه ساله 

کلی من از روی علاقه به خود رشته وارد این رشته نشدم یه سری دلایل دیگه داشتم که اومدم این رشته

خیلی هم زحمت کشیدم خیلی 

خیلی ممنون عزیزم🪻 کاملا عاقلانه توضیح دادید

خواھش میکنم عزیزم تو مثل خواھر خودم 

میدونی ی تصمیم اشتباہ میتونہ تباھت کنہ حتما با ی آدم متخصص و عاقل صحبت کن و ی مدت از درس فاصلہ بگیر ک پشیمون نشی اما اگر دیدی واقعا راھی نداریو این رشتہ دارہ بھت آسیب میزنہ انصراف بدہ

2706