2737
2734
عنوان

وکس و موم ، واردا راهنمایی کنن

86 بازدید | 5 پست

دوستان میشه با همون وکسی که برای صورت میخریم برای یه تیکه از مثلا بازومون هم استفاده کنیم؟

یا حتما باید موم خرید برای پوست بدن؟

آخه من نوره استفاده میکنم و خیلی ام راضی ام بخاطر اینکه پوستمو خیلی خوب کرده

ولی میخواستم برای صورتم وکس بخرم توو خونه بندازم

چون خیلی کم مو هست صورتم

میرم آرایشگاه سه سوت دو تا تیکه رو میندازه و میگه بلند شو

حالا برام سوال شد از همون وکس صورت میشه موی محیط کمی از بدن هم کند؟ یا نمیشه؟

چه وکسی بخرم؟

هر راهنمایی دارید بگید خواهرا 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

نه وکس صورت رو نمیشه رو بدن انداخت جدا نمیشه دردناک هست 

موم سرد بگیر اپیلاسیون کن با پارچه

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

چرا نشه همون پوست و موئه دیگه. تازه صورت رو نباید زیاد وکس بندازی چون پوست کش میاد و زودتر چروک میشه ولی حتی موهای ریز و زیرپوستی بدنم درمیاره. فقط مثل موم سریع نیست چون باید تیکه های کوچولو کوچولو بزنی. موم رو یه نوار میکشی و برمیداری. وکس قالبی بخر از این عدسیا و قرصیا چندبار خریدم اصلا به درد نمیخورد. 

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا نشه همون پوست و موئه دیگه. تازه صورت رو نباید زیاد وکس بندازی چون پوست کش میاد و زودتر چروک میشه ...

من دو ماه یک بار صورتم پر میشه

دقیقا برای محیط کوچیک مد نظرمه.... ، بگم قالبی می‌فهمه فروشنده؟ یا مارک خاصی داره عزیز؟

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2742
من دو ماه یک بار صورتم پر میشه دقیقا برای محیط کوچیک مد نظرمه.... ، بگم قالبی می‌فهمه فروشنده؟ یا م ...

برای صورت که اکیه. برای بدنو میگم موم سریعتره ولی وکس تمیزتر برمیداره.

آره. خودشون میدونن. من قبلا مارک زوم آپ استفاده میکردم خوب بود ولی دو سه بار آخری که خریدم به کیفیت قبل نیست. به فروشنده بگو خودش یه مارک خوب معرفی کنه فقط قالبی باشه.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
برای صورت که اکیه. برای بدنو میگم موم سریعتره ولی وکس تمیزتر برمیداره. آره. خودشون میدونن. من قبلا ...

دمت گرم