2733
2734

بله

مدام باید صفحه رو رفرش کنم هعی هم ارور میده 

پنج دقیقه میرم ی برنامه دیگه دوباره میام اینجا

عکس پروفایل من نیستم و فیکه ! ولی بدلیل شباهت عجیب من و این عکس انتخابم برای پروفایلم شد.         چند دفعه بگم درخواست ندید لعنتیااا ؟ 😐💔 یادتونه چقدر قبلاً مودبانه می‌نوشتم آقایون لطفاً درخواست دوستی ندید ؟ 😂 اما الان دیگه از این خبرا نیس !! چون مودبانه متوجه نمیشید چی میگم باید شبیه خودتون باهاتون رفتار کرد ☺️ پس هر نر مریضی که خواست ، درخواست بده مشکلی نیس فقط این منم که اگه دلم نخواس رد میکنم😜 دلم خواس می‌پذیرم و داخل شخصی دارم براش😂🖕🏻💔 و حتی ممکنه هیچکدوم این کار ها رو انجام ندم و بزارم داخل خماریش بمونی و بلاتکلیف رهات کنم😌 حالا دیگه خود دانید 🤷🏻‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من فکر کردم تعلیق شدم. برگام ریخت

چرا وقتی یکی تعلیق میشه اون لحظه تعلیق نمیکنن میمونن دوازده شب به بعد .جدید این موضوع 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه  خدایا شکرت بخاطر بودنت تک تک لحظات زندگیم.بخاطر همسر خوبم .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
عزیزمی فدات❤❤ وای از دست تو😂😂 الان میاد خودش میبینه😂😂😂

نفس منی♥️

وووای نبینه من خجالت میکشم نمیتونم توو چشای نازش نگاه کنم اوه استرسی شوم بگو هوتی آب قند نیار لبات عسله🤦‍♀️🤣

نفس منی♥️ وووای نبینه من خجالت میکشم نمیتونم توو چشای نازش نگاه کنم اوه استرسی شوم بگو هوتی آب ق ...

❤❤

لباش قند عسله؟؟ 🙄🙄😂😂😂😂😂 از کجا میدونی قند عسله؟؟!! 😎😎😈

💙هوتنِ من 👈🏻هوژینِ من❤
2706