2733
2739
عنوان

دیدم بچه ها از بدبختیاشون گفتن دوس داشتم منم بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 7119 بازدید | 114 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی عزیزم تایپیکتونو خوندم نتونستم رد شم اجرتون با خدای بزرگه عزیزم شما خدایی سنی نداشتین دمتون گرم ...

از نظر من بهترین کامنت بود👌🏻

استارتر عزیز خدا خیرت بده و مطمئنم جایگاهت در بهشت عالیه.به خوبیت ادامه بده حتی بیشتر ببین خدا برات چیکار میکنه.نتیجه شو می بینی❤️

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
2731
عزیزم سرنوشت هرکس یجوریه منم مثل خودت شرایط جدا شدن ندارم شوهرمم دوست دارم 

خواهر جون بچه های همسر شما که خیلی کوچولو هستن.چطور میگی رو دادم! خدا خیرت بده هر محبتی که به این بچه ها بکنی از چشم خدا و ملائکه دور نیست همه برات ثبت میشه

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 

دختر تو‌چجوری مسولیت دوتا بچه روقبول کردی  دمت گرم باین همه حوصله . بهتره برن پیش مادربزرگشون . شما هیچ‌نسبت خونی باهاشون نداری انتظار زیادیه ک بخای مث مادر باشی براشون. خلاص کن ی چن سال استراحت کنی 

میگن خونه پدری هر جور باشی خونه شوهرم همونی

دقیقا.خونه پدرم ۱۸سال بودم رنگ یه مسافرت رو ندیدم نه سیزده نه تابستون کل تفریحم درس خوندن بود که اونم سریع شوهرم دادن نذاشتن به چیزی که میخوام برسم

2740

توی این وضعیت بچه دوم برای چیت بود؟!!! اونم چند قلو!!! 

خونه اون بچه یتیمای بی پناه رو فروختین و خودتم مثل گربه هی داری بچه میزایی پشت سر هم توی این وضعیت

حقوق اون بیچاره ها رو هم صرف خریدن لباس و کفتان و نوتلا و آجیل برای خودت و بچت میکنی و رستوران میری پشت سر هم

باهاشون لج و دعوا هم میکنی 

کل اون خونه و کنترل تلوزیون و خرما و نوتلا وآجیل و.... همه حق اون دوتا خواهره 

تو هم بجای پشت سره هم بچه زاییدن بشین به کارهات فکر کن

سلام ، برای مشکلت با خواهرشوهرات باید ی خونه دوطبقه اجاره کنید یا دو واحد آپارتمان در یک طبقه

خودش و شوهرش نذاشتن پولی بمونه خونه دو طبقه رو فروختن سه میلیارد و به باد دادن پولشو 

الانم خانوم مثل گربه سالی یکبار بچه میاره اخه چه خبره

اون دختر کوچیکه تو سن بلوغه واسه اینه کاراش

شما فک کن دختر خودت بود بازم با دختر دعوا نداشتن؟همه خواهر برادرا همینطوری دعوا دارن

درکل به شوهرت بگو یه جور رفتار کنه که اون دوتا ازت حساب ببرن بگو اینا بزرگ شدن دیگه نمیشه کنترلشون کرد بگو اون کوچیکه از همین الان آرایش غلیظ میکنه میگه به تو چه

بگو درسته قبول کردم خواهرات با ما زندگی کنن ولی باید بدونم من خونه اونام یا اونا خونه من قرار نیست هرکس هرکاری دلش خواست بکنه 

دختر تو‌چجوری مسولیت دوتا بچه روقبول کردی  دمت گرم باین همه حوصله . بهتره برن پیش مادربزرگشون . ...

ایشون به طمع مال صغیر و خونه دوطبقه و حقوق مفت قبول کرده، مال اون دو طفل معصوم رو هم ب باد داده

بعدم اگر سختشه چرا اینقدر حامله میشه توی یکی از تاپیکاش گفته ام‌شب میخوام اقدام کنم برای بارداری چند قلو میخوام

خواهر جون بچه های همسر شما که خیلی کوچولو هستن.چطور میگی رو دادم! خدا خیرت بده هر محبتی که به این بچ ...

منظورم به اطرافیان بود نه بچه ها  کلا آدمی هستم که همه تو‌کارم دخالت می‌کنن و این خیلی بده بچه چند تربیتی میشه 

2706