2737
2739

بچه ها من چند ماه از عروسیم میگذره 

دو هفته ی بار میریم خونه مادرشوهر م شوهرم خوبه تو خونه ولی وقتی میریم خونه مامانش اینا خیلی عوض میشه مثلاً سر سفره مامانش هر چیزی و می‌زاره جلوی شوهرم 

ولی اصن شوهرم توجه نمیکنه من چیزی دارم یا ن 

باهاش خوب رفتار میکنم جلو خانواده ش ولی اصن هوامو ندارع میخواد همش ضایع م کنه داشت می‌رفت بیرون گفتم ک یادت نره گوشیتو برداری گفتش ک نمی‌دونستم خوب شد ک گفتی مثلاً قرار بود فلش مو بیارم جشن مونو بزارم یادم رفت جلو همه سرم داد زد ک چرا نیاوردی منم وقتی یکی سرم داد میزنم لال میشم و فقط بغض میکنم 

تولد یکی از داداشام بود گفت م زنگ بزن تبریک بگو کف من ن زنگ میزنم ن چیزی 

ولی همه چیز خانواده شو تبریک میگ 

و منم واقعا احترام میزارم ب خانواده ش دلم میخواد گریه کنم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

اولای زندگی همینه

طول میکشه هماهنگ بشید 

ولی بعد از هر اشتباهش آروم بهش بگو وباهاش حرف بزن ولی تنش درست نکن

لطفا یه آیت الکرسی برای درامان موندن همه مسلمونهای دنیا از دست ظالمین بخونین ممنون
2740
اولای زندگی همینه طول میکشه هماهنگ بشید  ولی بعد از هر اشتباهش آروم بهش بگو وباهاش حرف بزن ول ...

من خودم خیلی آرومم تا چیزی پیش میاد بی صدا میشکنم گریه میکنم فقط ولی ی چیز ساده بخوام خونشون بگم بزرگش می‌کنه انگار پیش خانواده ش شیر میشه 

چند باری گفتم بدتر می‌کنه انگار دنبال حاشیه س 

خانوادش پرش نمبکنند ؟

حس میکنم یکی زیر گوشش میخونه

کهدمثلا رو بدی پر رو مبشه و ....

تو گوش شوهر من اوایل میخوندند

سه سال اول زندگیم رسما جهنم بود

بعد خداروشکر دروغاشون رو شد رسوا شدند نه فقط جلوی شوهرم جلوی تمام فامیلشون

سخت نگیر شل کن و از زندگی لذت ببر اگه بخوای رو این جزئیات زوم شی فایده نداره سعی کن نکات مثبت رو در ...

من از اوایل زندگی هیچی ازش نخواسم فقط احترام و توجه ک اونم نمیکنه 

من خودم خیلی آرومم تا چیزی پیش میاد بی صدا میشکنم گریه میکنم فقط ولی ی چیز ساده بخوام خونشون بگم بزر ...

بعد که رفتید خونتون ،عادی باهاش رفتار میکنی یا مجبورش میکنی هزینه رفتار زشتشو بده ؟

لطفا یه آیت الکرسی برای درامان موندن همه مسلمونهای دنیا از دست ظالمین بخونین ممنون
خانوادش پرش نمبکنند ؟ حس میکنم یکی زیر گوشش میخونه کهدمثلا رو بدی پر رو مبشه و .... تو گوش شوهر م ...

ن شوهرم هر موقع میره باهاش میریم وقتی با یکی میحرفه ی چیزی و بهونه میکنم و با خوش رویی میرم پیشش چیزی ندیدم ولی هر موقع میریم اگ م از چیزی ناراحت نشم خودش خود ب خود گیر میده بهم و اعصابم و بهم می‌ریزه 

2706