2733
2739
عنوان

شما صاحب طلاهاتون هستین یا شوهرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 5448 بازدید | 211 پست

[QUOTE=336695081]چقد دلم گرفت مردا خیلی بی معرفتن حتی بهترینشون  من طلامو از شوهرم میدونم کلا هیچی رو از خودم ن ...[/QUO

من اینقد از همسرم و خانواده اش کشیدم که بعضی اوقات میگم چقد سخت جونم که تا حالا تحمل نکردم فک کنم خانواده اش حتی یه پیام تسلیت به خانوادم ندادن چه برسه اینکه تو مراسم پدرم بیان

از هر فرصتی که بود استفاده میکردن بد منو به همسرم میگفتن همسرم کتک کاری راه مینداخت،  انقدر ازشون کشیدم که فقط سالها بعد از طلاق باید تراپی بشم تا بتونم به زندگی عادی برگردم

یا حسین.برین به قبر همسرت به قرآن نرینی بش خاک عالم به سرته برین بش حرومزاده رو اه اه اه ریدم تو این ...

خاک عالم به سرمه با این بیشرف هنچز دارم زندگی میکنم و چاره ای ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عجب آدمی هستی به چه حقی فروختی طلاهارو؟برادرت پول جورمیکردخب

ممیگه حال پدرش خوب. نبوده 

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            
عجب آدمی هستی به چه حقی فروختی طلاهارو؟برادرت پول جورمیکردخب

نجات جون ادمی از هرچی تو. دنیا  واجب تره دیگ اگ بستگان نزدیک باشه

2740
عزیزدلمی قشنگم خیلی دوست دارم و برات همیشه نگران میشم انشالله که همه چی درست شه برات     ...

رز، خانواده اش حتی یه تسلیت بهمون نگفتن مامانم ازم میپرسید خانواده همسرت برای سوم میان

خانواده ام هنوز عمق مشکلات منو نمیدونن، نمیدونن من کتک میخورم 

همه طلاهامو شوهرم خریدع

اما اختیارش ب خودمه

من باید عمل شم و 100 ملیون پول میخام وقتی گفتم یاید طلاها رو بفروشیم و کلی گریه کردم ک تو گناه داری و این طلاها پس انداز بود

گفت من هیچ منتی سر تو ندارم هیچ پولی هم خرجت نکردم تو داری طلاهای خودتو میفروشی من شرمنده ام ک نتونستم پولشو جور. کنم

[QUOTE=336785707]عیب نداره به مامانت چیزی نگو کم کم پول جمع کن و بعد تموم شدن درست سریع کار پیدا کن و طلاق بگیر هواست ...[/QUOTE

ابت همین بارداری بارها عذابم داده که بچه میخوام خدا رو شکر مخالفتام تا الان جواب دادم و زیر بار بچه دار شدن نرفتم

برگرد برو خونه بابات طلاق بگیر از گشنگی بمیری و سایه کسی بالا سرت نباشه بهتر از تحمل این موجود کثیف

به این راحتی نیست.  خونه بابام اجاره ایه بدبختانه صاحبخونه شم همسرمه. دانشگاهم برام مهمه باید بتونم تمومش کنم با وضعیت واحدهای دانشگاه و اینکه اکثر روزای هفته در گیرشم و سختی درسام نمیتونم همزمان کار کنم و درس بخونم.  مادرم حقوقی نداره خودش تو خونه های مردم کار میکنه

همه طلاهامو شوهرم خریدع اما اختیارش ب خودمه من باید عمل شم و 100 ملیون پول میخام وقتی گفتم ی ...

چقدر همسرت فهمیده است

چقد دلم سوخت برای خودم

چقد بابت طلاهای خودم کتک خوردم و حقیر شدم

2706