2737
2739
عنوان

شما صاحب طلاهاتون هستین یا شوهرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 5305 بازدید | 210 پست
الان آرومم گاهی تو روز یهو داغ میکنم و گریه.  از دیدن همسرم حالم بد میشه دوست دارم خونه نیاد و ...

عزیزممم 

درکت میکنم💔

انشالله هرچی به صلاحته برات اتفاق بیفته ...

هرکی جای تو بود مثل تو میشد حتی بدتر...

ازخدا برات آرامش وخوشبختی میخوام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نغمه جان تسلیت میگم غم آخرت باشه

من تایپیک هاتو خوندم در جریان مشکلاتت هستم

همسرت که اصلا جای دفاع نداره. ولی احساس میکنم عصبانیتش برای پنهان کاری که کردی بوده از این موضوع ترسیده و خشن رفتار کرده.  چناچه قبلا تو تایپیکات خوندم مرد دست و دلبازیه و کمک خانواده ات کرده حالا اینکه اینبار دست رد به سینه ات زده نمیدونم چرا.  ولی منم جای تو بودم همین کار رو میکردم چون حفظ جون عزیزانت مهم تر از هر چیزیه.  رفتار خانواده همسرت چطور بود در مراسم پدرت بودن

نغمه جان تسلیت میگم غم آخرت باشه من تایپیک هاتو خوندم در جریان مشکلاتت هستم همسرت که اصلا جای دفاع ...

ممنونم عزیزم غم نبینی

خانواده اش تو هیچکدوم از مراسم ها نبودن حتی تلفنی تسلیت نگفتن

به خودمم تسلیت نگفتن چه برسه به خانواپه ام

فقط جاریم خونه ام اومد و تسلیت گفت 

2731

براش فروختمشون 

فقط حلقه ازدواجمو داشتم یبار قهر بودم لج کردم فروختمش

الان با پولش یک گرم به اسم خودم خریدم 

دلبرمومشکی۲ سابقم 💕«آریان پسر عزیزتر از جونم♥️»مامان قناد هستم🥰🧁ی قناد خونگی که با عشق کیک و شیرینی میپزه😍🌱 ی دختر خودساخته😘 پیج اینستاگرامم: @ariyanaz_cake در انتظار فرشته کوچولوی دوم خانوادمون✨ ۴ ماه انتظار...
2740
ممن اصلا به پولای همسرم کاری ندارم بابت اکثر مناسبتها برای مامانش طلا میخره یا برای خواهرش گوشی و ط ...

من باشم وقتی سر کاره میرم درخواست استرداد جهیزیه و مهریه میزنم فرداش کل جهیزیه و قباله ازدواجم رو میبرم  با این مرد زندکی کردن اشتباهه  

ممن اصلا به پولای همسرم کاری ندارم بابت اکثر مناسبتها برای مامانش طلا میخره یا برای خواهرش گوشی و ط ...

وای چقدر بیرحمه ،اینجور مواقع غریبه به هم کمک میکنن

جهان را بلندی وپستی تویی،ندانم چه ای هرچه هستی تویی....    (این آدم ویران شده از دور قشنگ است)
2706