2737
2739

آره واقعا برای چی ترکید؟!

اللهم صلی علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🤲الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
اینجا دیگه یجوری سختش گرفتن که فقط باید تاپیک ابگوشت بزنی تا نترکه

واقعا 44 بار تعلیق شدین😅

عاشق گل نرگسم:) گل نرگس نماد عمر طولانی و عشق یک طرفه....                                  جالب است آقاجان حتی نرگس هم تنهایی و غربتت را با زبان بی زبانی جار میزند               من اسیر بدلیجات دنیا شده ام خویش را هم از یاد برده ام تو برایم دعا کن شعر و ادبیات روحمو نوازش میده برای اروم کردن خودم دوست دارم اینجا بنویسم....
2738
اره به امیدخدا😂

ماشاءالله یه تنه همه رو حریفی😂

عاشق گل نرگسم:) گل نرگس نماد عمر طولانی و عشق یک طرفه....                                  جالب است آقاجان حتی نرگس هم تنهایی و غربتت را با زبان بی زبانی جار میزند               من اسیر بدلیجات دنیا شده ام خویش را هم از یاد برده ام تو برایم دعا کن شعر و ادبیات روحمو نوازش میده برای اروم کردن خودم دوست دارم اینجا بنویسم....
اره به امیدخدا😂

ببخشید ندیدم آقا هستید