2737
2739

من یا ی نفر دو سال و نیم توی رابطه خیلی خوبی بودم بعد مجازی بود و فاصلمون درحد کرج تا گیلان بود یعنی دورم نبود آنچنان برای مایی که زیاد میریم شمال بخصوص 

بعد یکی دو بار بی دلیل ولم کرد و رفت بدون اینکه بخواد باهام خداحافظی کنه و حداقل رابطه رو درست حسابی تموم کنه رفت اما بعد یک بار خودش اومد یک بارم من رفتم و خلاصه که برگشت بالاخره 

ولی از وقتی برگشته خیلی رفتاراش یه مدتیه که بهتر شده و انگار که قصد داره یه آدم بهتری باشه و رابطمونو حضوری ادامه بدیم ....

چون الان خیلی بهم نزدیک‌تر شده و فاصله‌مون کلاً یک ساعته می‌تونه بیاد زود به زود پیشم و رابطه حضوری داشته باشیم 

و دلیل رفتنشم این بود که خانواده‌اش ما را جدا کرد ولی تصمیم داره که در برابر خانواده‌اش مقاومت کنه 

واقعا پسر خوبیه یعنی هیچ بدی در حق من نکرده به جز همون روزی که رفت و خیلی شکستم اما به غیر از این واقعاً همیشه کمکم می‌کرده و آدم خوبیه 

و قراره یه مدت دیگه ه شرایطم جور شد همدیگرو ببینیم و حضوری صحبت کنیم و اگر به تفاهم رسیدیم وارد رابطه بشیم دوباره ولی این بار جدی‌تر و حضوری

خودشم خیلی از اون اشتباهش پشیمونه داره سعی می‌کنه جبران کنه و دوباره رابطمون اوکی بشه 

الا به نظر شما شروع مجدد این رابطه درسته؟ و ممکنه که همه چیز درست و بهتر از قبل بشه؟

تویی تنها ساکن قلب این دختر🥺🤍 تویی نور و گرمای زندگیم🧡🔥 و تنها دلیل و دلخوشی فردای من ، عشق بی تکرارم....(𝑀)❤️💍

سارینا داری چی کار میکنی!😐 

تاپیک های قبل ترت گفتی ک با یه نفر دوست شدی فاصلتون اهواز تا کرجه الان باز میخوای برگردی با این؟! نکنه میخوای با هردو همزمان باشی عزیزم😑💔

من عاشقتم…! عاشق حرف زدنت، عاشق خندیدنت، عاشق مهربونیات، عاشق اخمات، عاشق دستات، عاشق چشمات، عاشق خودِ خودتم، دقیقا همینطور که هستی… تو برای من بهترینی و میدونی که با هیچکس و هیچ چیز عوضت نمیکنم.(𝑷)💍💋  𝟙𝟜𝟘𝟙.𝟙𝟙.𝟝🫀✨️

اخه واقعا این کار درست نیست ک هم با این حرف بزنی هم اون

من عاشقتم…! عاشق حرف زدنت، عاشق خندیدنت، عاشق مهربونیات، عاشق اخمات، عاشق دستات، عاشق چشمات، عاشق خودِ خودتم، دقیقا همینطور که هستی… تو برای من بهترینی و میدونی که با هیچکس و هیچ چیز عوضت نمیکنم.(𝑷)💍💋  𝟙𝟜𝟘𝟙.𝟙𝟙.𝟝🫀✨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سارینا داری چی کار میکنی!😐  تاپیک های قبل ترت گفتی ک با یه نفر دوست شدی فاصلتون اهواز تا کرجه ...

من با هیچکدوم توی رابطه نیستم 

داستان این اهوازی ام نمیدونی اصن بابا 

نه بابا به دوتاشون چرا باید توی رابطه باشم آخه /:

تویی تنها ساکن قلب این دختر🥺🤍 تویی نور و گرمای زندگیم🧡🔥 و تنها دلیل و دلخوشی فردای من ، عشق بی تکرارم....(𝑀)❤️💍
2728