2733
2739
عنوان

توروخدا بگین چیکار کنم😔😭

74 بازدید | 4 پست

ما شهر دور از خانواده ها زندگی میکنیم نتونستیم ایام عید بیایم پیش خانوادمون مرخصی نداشتیم بعد از سیزده اومدیم گفتیم حالا به رسم احترام بریم به فامیلا سر بزنیم بماند که چقد خودم مامانم خون دل خوردیم زبون ریختیم تا شوهرم راضی شه بریم چون میگفت عید تموم شده حالا حرفم اینه چند تا خونه رفتیم چند تا دیگه موندن مثلا خاله خودم زیادن دوسه تاشون از دستم ناراحت شدن که چرا خونشون نرفتم حقم دارن اما نمیتونم بهشون بگم شوهرم نمیاد خونه دایی بزرگم نرفتیم گله کرده گفته چرا خونه بقیه رفته خونه ما نیومده مگه من بزرگتر نیستم هرچی به شوهرم میگم بیا بریم یه ساعتی اونجا میشینیم گوش نمیده کلا اهل رفت امد نیست ولی من برعکس عاشق دید وبازدید رفت امدم با سیاستا خانمای کار بلد توروخدا بگین چیکار کنم چطور راضیش کنم با چه ترفندی ببرمش خونه فامیلا خسته شدم دیگه بخاطر خدا کمکم کنید

اینم بگم خیلی به فامیلای خودش اهمیت نمیده رفتن نرفتنشم مهم نیست اگه هم گله کنن ازش به یه ورش میگیره ولی من خیلی ناراحت میشم تو فامیل فقط شوهر من اینجوریه باید هولش بدی تا حرکت کنه😔😭

شوهر منم ازادم به دوره میگه فلانی اینجوریه بمانی اینجوری اون اینجوریه همه روبدمیدونه الاخانواده خودش میگه شبیهشون نیس وازچشم خیلی هاهم افتاده همیشه هم عمه هاوخاله هام دعوتمون میکنن نمیریم اکثریتشو خودم خجالت میکشم

شوهر منم ازادم به دوره میگه فلانی اینجوریه بمانی اینجوری اون اینجوریه همه روبدمیدونه الاخانواده خودش ...

همین دیگه خودشون از دور خودشون نمیتونن ببینن که چقد کارشون زشته ما باید شرمندگیشونو بکشیم😔

خدا کمکمون کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا عزیزم اینکه چیزی نیست با احترام چندبار بهش بگو بیا بریم زشته اگر نیومد خونه ی غریبه که نیست خونه داییته با مادرت برین بذارید یاد بگیره که همیشه قرار نیست مطابق میل  ایشون رفتار بشه اینطوری خودش کم کم نرم میشه

همسر من هم اوایل میگفت نه فلان جا نمیریم خونه ی فلانی نه فلانی رو نمیذاری بیاد خونمون ،اولا میگفتم باشه بعد دیدم بدتر میشه دیگه اهمیت ندادم گفتم میای بیا نمیای خودم میرم یا فلانی میاد خونم دوست نداری برو بیرون، حالا همیشه قبل من حاضر میشه دم دره😂

2731
وا عزیزم اینکه چیزی نیست با احترام چندبار بهش بگو بیا بریم زشته اگر نیومد خونه ی غریبه که نیست خونه ...

آخه نمیتونم تنها برم پشت سر حرف در میارن دیگ غیبت میزارن که فلانی بدون شوهرش اومد شوهرش از جمع فراریه احترام نمیزاره منم از خجالت اب میشم دوس ندارم از چشم فامیل بیفته هرچند همه اخلاقشو میدونن اما من نمیخوام بدتر شه اتفاقا دیشب خودش میگفت تنها برو خونه خالت ولی قبول نکردم تا بعدا خودش راضی شد ولی تا راضی میشه و را میفته میخوره ساعت ده و یازده😔