2733
2739
عنوان

حق با منه یا ن؟

91 بازدید | 12 پست

برادرم خونه ش طبقه بالا ماست

من تا نزدک نماز صبح بیدار بودم

دارم جدا میشم خ فکر و اعصاب خوردی دارم

صبح مامانم خواست بره نماز عیر

گفتم خابم میاد نمی تونم بیام بعدا میخونم درا قفل کن برو ی ساعت بخوابم

خواب رفتم 

دیدم یکی با کلید بود نمی دونم چی بود محکم و تند تند در میزنه ترسیدم پریدم با کردم

جوری در میزد انگار ادم بزرگ تند تند تند با کلید

دیرم پسر برادرمه کلاس دوم 

میگممیبینی در قفله چرا در میزنی

میگ میخام برم مغازه گفتم از در خونه خودتون برو گفت قفله و دووید رفت مغازه و برگشت گفت بسته س و رفت خونه ش

از بعدش یک ردرد شدید گرفتم هرکار کردم خوب نشد

اومد پایین با دادگفتم وقتی در قفله ینی یا کسی خونه نیست یا خوابن

ینی کسی نیاد 

خق نداری دیگ در قفل بود در بزنی باز میکنم میزنم تو گوشت درو میبندم بار دیگ در زدی

حالا بزار بابات بیاد من تکلیفت مشخص میکنم(از باباش میترسه)چیزی نگفت رفت 

الان سرم شدید درد داره همچنان اما عذاب وجدان گرفتم

کم پیش میاد دعوام بشه با کسی همیشه صبوری میکنم

حق با من بود یا ن؟

نه حق با شما نبود!

اون بچه است عقلش نرسيده شايد خوابيد!

تقصر خانوادشع ك بچه رو ميفرستن مغازه

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه حق با شما نبود! اون بچه است عقلش نرسيده شايد خوابيد! تقصر خانوادشع ك بچه رو ميفرستن مغازه

کسی خونه شون نبود

مامانش درکوچه شونو قفل کرده بوده رفته بود وو کارت گذاشته بود براش ک ره مغازه در نبودشون

2742
2738
کلاس دومه بچه نیس عقلش نرسه در قفله همه چی میفهمه

اوكي

پس چرا نظر ميپرسيد از ما؟

عقلش نميرسع از اين لحاظ ك فكر نكرده خوابيدين!

براي بچه دوم اين موضوع بديهيه

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا