2737
2739
عنوان

شما بودی ناراحت میشدی؟؟

49 بازدید | 5 پست

زنگ زدم عیدو ب بابام تبریک بگم میگم کجایی

میگه تو جاده شمال... 

میگم با کی رفتین عموها و عمه هات و 

ابجیت کلید ویلا فامیل شوهرشونو گرفته داریم میریم

گفتم تزسیدی بگی منم بیام باهات

میگه مگ تو میتونستی بیای(ماه اخر بارداریم) 

گفتم تو میگفتی دیگه اومدن نیومدنش با خودم بود

گفت حالا بیا

گفتم دستت درد نکنه 

از اون موقع ک قطع کردم دارم گریه میکنم😔

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺

خیر 

حساس شدید

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
وقتی نمیتونی بری چرا ناراحتشون میکنی لوس بازیا چیه نشستی گریه میکنی به اونا هم مسافرتشونو زهر کردی

اصلنم زهر نشد اون داشت میخندید من قطع کردم 

دیگه هم ی زنگ نزدب من 

میگفتن میتونستم برم 

شرایطم اوکیه استراحت نیستم اصلا

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺