2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ختمی بنفش از یه خانمی همینجا دیدم برام خیلی خوب بود  تو آب سرد خیس کنید صاف کنید بنوشید

عزیزم شما هم مثل من بودید حالت تهوع داشتید من تهوع خیلی اذیتم میکنه

2731
عزیزم شما هم مثل من بودید حالت تهوع داشتید من تهوع خیلی اذیتم میکنه

من دیوونه شده بودم از اخلاط همش خلط زیاد که با حالت تهوع و بالا آوردن همراه بود تا اینکه بعد از یک هفته روزی دو تا سه لیوان خوب شدم 

خدا خیرش بده

من دیوونه شده بودم از اخلاط همش خلط زیاد که با حالت تهوع و بالا آوردن همراه بود تا اینکه بعد از یک ه ...

البته من خواننده خاموش یه تا‌پیک در مورد همین اخلاط شدید بودم

اون خانم مثل شما بود اوضاعش

2740
من دیوونه شده بودم از اخلاط همش خلط زیاد که با حالت تهوع و بالا آوردن همراه بود تا اینکه بعد از یک ه ...

خداروشکر خداکنه منم خوب بشم منم دقیقا همینطوری هستم . عزیزم فقط بنفش باشه 

و اینکه دمنوشش رو گرم بخورم یا بذارم سرد بشه بعد بخورم ؟

عزیزم ببخشید انقدر سوال میکنم شما از غذا هم حالتون بد میشد یا از بوی غذا و اینکه بعد از چند روز خوردن تهوعتون قطع شد 

خداروشکر خداکنه منم خوب بشم منم دقیقا همینطوری هستم . عزیزم فقط بنفش باشه  و اینکه دمنوش ...

ختمی خبازی بنفش هست و گلهای ریزی داره و یک مشت رو داخل یک لیوان آب سرد خیس کن و بعد از نیم ساعت صاف کن و میل کن 

عزیزم ببخشید انقدر سوال میکنم شما از غذا هم حالتون بد میشد یا از بوی غذا و اینکه بعد از چند روز خورد ...

چون اخلاط داری طبیعیه انشاا...بعد رفت شدنش خوب میشید 

من بعد از یک هفته جواب داد 

لطفا از عطاری خوب گلهای خوشرنگ و تازه خشک شده تهیه کنید

چون اخلاط داری طبیعیه انشاا...بعد رفت شدنش خوب میشید  من بعد از یک هفته جواب داد  لطفا ا ...

مرسی عزیز دلم الهی همیشه سلامت باشی 

مرسی که وقت گذاشتی برام

2706