2737
2739
عنوان

چقد خواهر آدم می‌تونه پست باشه

214 بازدید | 6 پست

چقد دلم شکسته ازشون خواهرام همه باهام قهر کردن از روزی که خونه  خریدم باهام قهر کردن الآنم همه جمع شدن امامنننن😔😔  سر اینکه یکیشون ده بار اومد خونم دست خالی منم گله کردم پیش مادرم گفتم قرآنی ده بار اومده خونم دست خالی حتی یه بسته شکلات نیاورد با خودش اما تا تولد خواهر زاده شد بهترین کادو رو برای اون گرفت من. نمرددم واسه کادوی اونا پلی بی حرمتی تماموو در حقم کامل کردن چقد ذوق داشتم که اگه برم خونه س جدید خونوادم همیشه میان خونم و کلی عشق میکردیم اما همه شوند باهام دشمن شدن حالا فقط با یکی از خواهران ارتباط داشتم که دیشب با اونم قهر کردم چون گفتم بیاین تعطیلات بریم فلان جا گفت نه دوتا خواهر دیگه راه افتادن دارن میان اینجا با اونا میریم همه دور هم جمع شدن برن شهرستان خونه مامانم خدا می‌دونه پسرم چقد گریه کرد خودمم چقددد گریه کردم همیشه واسشون خوب بودم اما در کمال بی معرفتی بهم بد کردن روز عیدی خییییلی دلم گرفته من خواهر کوچیکه بودم یادگار بابام بودم بابام منو خیلی دوست داشت اگه اون الان زنده بود نمیزاشتم غصه بخورم حتی مادرم می‌تونست به بقیه خواهرام بگه برین از دلش در بیارین همه با هم بیاین اینجا اما فقط زنگ زد یه تعارف سرسری کرد چقدددد احساس تنهایی کردن بده امیدوارم خدا روزای خوب رو زودتر برسونه جالب اینه الان اونا یه کوچه بالاتر از خونه ی ما هستن همه جمع شدن می‌دونم شوهرم تا یه هفته دیگه برنمی‌گرده تک و تنهام دلشون واقعا از سنگه خدا ازشون نگذر ه بمیرم واسه پسرم پسرخاله هاش با همن این تنها ...

خوب چرا دیشب قهر کردی ؟ 

یعنی چهار تا خواهر هستید و بقیه با شما فقط بد هستن ؟ 

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷

تو هم برو 

اجازه نده تو رو از خونه مادرت حذف کنن به راحتی

دست پسرت رو بگیر و برو

از مادرت هم  توقعی بیش از این نداشته باش مادرها تو چنین مواقعی نمیفهمن چیکار کنن

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو هم برو  اجازه نده تو رو از خونه مادرت حذف کنن به راحتی دست پسرت رو بگیر و برو از مادرت هم ...

مامانم شهرستانه.دوس ندارم باهاشون روبه رو شم تنفر گرفتم ازشون بگم به شوهرم می‌تونه بیاد ببرتم اما می‌دونم اعصاب خوردیه با کسی قهر باشی ببینیش

2728
مامانم شهرستانه.دوس ندارم باهاشون روبه رو شم تنفر گرفتم ازشون بگم به شوهرم می‌تونه بیاد ببرتم اما می ...

نمیدونم عزیزم

خودت بهتر میدونی

اگه نمیری تو خونه نشین غصه بخور.

اگع میخوای غصه بخوری برو پیششون غصه بخور 

با اون خواهرتم اشتباه کردی دیشب قهر کردی خب اون با خواهرای دیگت قرار داشته

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡